Ocena kierowcy - Honda Concerto Hatchback

Grzegorz :), 18 lat temu
Silnik 1.5 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1993
Honda Concerto Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW 1988-1995 - Oceń swoje auto
:) lubie wszystkie Hondy świetnie sie wkręcają szkoda tylko że nie ma Turbokid napewno była by większa frajda :))
silnik spoko tylko przydał by sie pełny wtrysk to napewno by sie sprawował rewelacyjnie tak jak wy 1600 ogulnie do 4000obr nic ciekawego ale od 4000.obr to ciąg ma i śmiało kręce do 7000obr dużo pomógł filtr stożkowy odrazu pomogło lepszy ciąg polecam.. co do gazu to problem z check-iem" problem nie z checkiem tylko brakiem wiedzy przy montażu gazu.Do d15b2 trzeba zastosować specjalny emulator na te dwa wtyskiwacze-same rezystory nie pomogą musi być indukcyjność i wiele monterów niema pojęcia o tym
skrzynia bez problemowa tylko biegi mogły być troszke bardziej rozciągniete tak jak w CRX
dobrze trzyma sie drogi wiadomo że zależy od opon.:) ja zastosowałę 205/50/15 i rewelacyjnie sie trzyma wręcz za bardzo wyczulony na kolejny
dobra tylko do lusterek sie trzeba przyzwyczajć bo mają niewielki martwy punkt...
ogrzewanie rewelacyjne:)
dla kierowcy spoko pełen luz gożej tylne jakoś troszke mało mniejsca :P wmiare wygodnie..
wyciszenie średnie ale mi nie przeszkadz nawet sportowy wydech zastosowałę luzik jeśli uczulony ktoś jest na takie warunki to głośnawo...
moja maszyna ma pełen wycisk :)) krence średnio do 5000obr i na gazie pali 11l a na benzynie 9l :P przy spokojnej jeżdzie na gazie 9l
tani jak barszcz
na drobiazgi nie nażekam dobry materjał tylko te czujniki od dzwi coś nawalają :(
delikatny wuzek jak szanujesz to jeżdzisz aż do końca ja osobiście zmieniałę pierścienie i uszczelniacze zaworów i inne, docierałę gniazda zaworowe jak na 200tysięcy rewelacja w silniku. co do remontu to mi sie nudziło ale tera na następne 200tysięcy kilosów styknie

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 16V 90KM 66kW [l/100km]

6,9