Ocena kierowcy - Honda Concerto Hatchback

bronsiu@poczta.onet.pl, 21 lat temu
Silnik 1.6 16V 122KM 90kW
Rok produkcji 1993
Honda Concerto Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW 1989-1995 - Oceń swoje auto
Jestem zadowolony z zakupu mimo, iż nie jest to nowe auto (ma już przecież 10 lat) ale .... na takie po prostu miałem środki. Sądzę, że jest to dobra inwestycja jeśli trafi się oczywiście na egzemplarz bezawaryjny. Jedynym minusem jaki mi przychodzi do głowy to ceny części do tego modelu i ich dostępność - koszmar. Cięzko cokolwiek dokupić a ceny? - wolna amerykanka.
bez zastrzeżeń
bez zastrzeżeń - bardzo elastyczna skrzynia biegów
na drodze zachowuje się bardzo dobrze
biorąc pod uwagę fakt, iż moje auto ma szyberdach widoczność doskonała na cztery strony świata + niebo :-)
bez uwag, wszystko znajduje sie w odpowiednich miejscach, elektryka w tym autku na prawdę uprzyjemnia jazdę (szybyx4, lusterka, szyberdach)
wentylacja dobra, plusem są nadmuchy (umieszczone w drzwiach) na boczne szyby. Co do ogrzewania to stwierdzam, że po zainstalowaniu gazu jest gorsze, jest to jednak spowodowane konstrukcją instalacji gazowej
Mój wzrost to 190 cm - pasażer za mną ma jednak wygodnie i jest jeszcze dużo luzu
mogłoby być nieco ciszej, zwłaszcza przy większych prędkościach daje się we znaki głos silnika
spalanie na benzynie 7,5 l trasa/10 l miasto. Dużo podróżuję więc zainstalowałem gaz - spalanie: 8,00 l trasa/ 11 l miasto. Lubię w miarę szybką jazdę (na trasie najczęściej jadę 110-140 km/h) więc zużycie na trasie jest nieco zawyżone
cena auta warta jego jakości - nie mam tajemnic: dałem za to auto w XI/2002 roku 12.000,00 zł
do tej pory nie miałem żadnych problemów z tym samochodem, chociaż ma go dopiero od XI/2001 roku - tylko wymiana oleju, pasków klinowych itp drobiazgów
nie miałem
Honda Concerto Hatchback