Oceny Honda Concerto Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW 1989-1995

Honda Concerto Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW 1989-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Concerto Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW 1989-1995

~Użytkownik
Honda Concerto
Kupiłem ją w czerwcu 1994 roku, produkcja to 1993. Jestem jej pierwszym i jedynym właścicielem, no moze nie do końca bo jeździ nią też żona. Samochód spisuje sie bardzo dobrze, elastyczność silniaka i apetyt na paliwo kórego mogą pozazdrościć samochody produkowane obecnie. Przy poj. 1600 cm i mocy 119 km. zużycie poniżej 6 litrów poza miastem przy szybkości do 120 km/h mówi samo za siebie. Pozatym na 5 biegu da sie jechać nawet 3o km/h....
~sliwki4pl@poczta.onet.pl
Honda Concerto
Mam to auto już wiele lat,po 230 000km oleju nie dolewam między zmianami, za te pieniądze zrobiłem bardzo dobry interes. Jestem pewien, że dziś za ten standart, jakość i osiągi musiałbym zapłacić o wiele więcej. Ewentualne części można podobno kupić bez problemu za niewielkie pieniądze.
~Posiadacz opla wektry,kadeta, forda escorta i hondy concerto
Honda Concerto
z tego roku i za te pieniadze calkiem fajny samochod. Blachy nie rdzewieja tapicerka cala, jezdzi sie fajnie, trzeba przycisnac to napewno wyprzdzi zanim auto znad przeciwka dojedzie. W sam raz na wyrywanie lasek, a i dla calej rodziny :)
~Rook
Honda Concerto
Uwielbiam to auto. Niesamowita przyjemność z jazdy. Jest dość nisko podwieszone, co w naszych warunkach potrafi sprawiać problemy. Nie zamieniłbym go na żadne inne w tym przedziale cenowym, a i w trochę wyższych bark mi poważnych kandydatów.
~valdi@go2.pl
Honda Concerto
Czasem myśl żeby go sprzedać ale jest tak przyjemny i niezawodny że mi poprostu szkoda. Parkuję w centrum Warszawy od 6 lat i nigdy nie miałem nawet włamania. tak szczęśliwego samochodu jeszcze nie miałem
~bronsiu@poczta.onet.pl
Honda Concerto
Jestem zadowolony z zakupu mimo, iż nie jest to nowe auto (ma już przecież 10 lat) ale .... na takie po prostu miałem środki. Sądzę, że jest to dobra inwestycja jeśli trafi się oczywiście na egzemplarz bezawaryjny. Jedynym minusem jaki mi przychodzi do głowy to ceny części do tego modelu i ich dostępność - koszmar. Cięzko cokolwiek dokupić a ceny? - wolna amerykanka.
~marcel 144@o2.pl
Honda Concerto
Auto wygodne a zarazem rodzinne o charakterystyce sportowej i za niewielką kasę.
~pocztamarcinka@poczta.onet.pl
Honda Concerto
autko świetne, da się lubić za osiągi i trzymanie na drodze, jednak na stacji benzynowej jest bezlitosne
~Łukasz
Honda Concerto
Trzeba go dobrze przegazowac jak chce się porządnie przyspieszyc moment jet tak dobrany ,że albo się jezdzi szybko i dynamicznie albo wolno i oszczędnie (Silnik)
~Adam24
Honda Concerto
Naprawdę bardzo dobry samochód.
Honda Concerto Hatchback