Lista ocen Honda Concerto Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW 1989-1995 (7) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~28lat
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
1.Ukręciłem półoś prawą (ale nie jeden raz piszczały opony), chodz na hondzie powiedzieli że ta usterka się zdaża i 400 zł trzeba było wydać. Nie było zamienników.A używane były tylko lewe nie znalazłem prawej choć dużo szukałem. 2.W kosce pod stacyjką zrobiło się zwarcie w czasie jazdy załączył się rozrusznik i cały komutator rozrusznika do wymiany no i oczywiscie kostka pod stacyjkę rozrusznik 250zł + kostka orginał 213 zł
~Danuta Markowska
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Mam samochód z 1992 roku i jestem jego 3 właścicielem. Mogę stwierdzić że czego nie popsuje użytkownik to się nie popsuje. Wiem że od jego wyprodukowanie naprawiany był przegób z winy 2 urzytkownika. Ja osobiście wymieniłam paski płyny i oczywiście tankuję bo wiecej moja Honda nie wymaga
~~honda concerto 1.5 i
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
raz poszla jakas kopulka i auto nie chcialo odpalic. czasem nie chce odplaic na goracym, trzeba przekrecic kluczyk i czekac 1 minute. potem zawsze odpala.
~LASICZKA
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
PADL MI TYLKO ALTERNATOR KAMIENIE PRZY SKRZYNI W PRZEGLUBIE PASEK ALE PO 50TYS. KLOCKI GUMY NA PRZEGUBACH
~wkrzysztof@wp.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jest problem z ponownym uruchamianiem po wyłączeniu silnika. Może to mój egzemplarz.
~luckykid
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
wszystko działa bez zarzutu, nigdy mnie nie zawiódł
~krzysztof
mało awaryjne.