Ocena kierowcy - Honda Concerto Sedan

bartek, 16 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 112KM 82kW
Rok produkcji 1993
Honda Concerto Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW 1989-1995 - Oceń swoje auto
HONDA Concerto jest wspaniałym autem zarówno rodzinnym jak i sportowym- ten samochód ma dusze, jest dosc rzadki na naszych drogach i stanowi swietna alternatywe dla innych marek w podobnych cenach, jest to moj pierwszy samochod i byc moze dlatego jest to wizja nieco wyidealizowana to jednak zupelnie obiektywnie osadzajac stwierdzam ze Japonczycy wiedzieli co robia- od razu czuc ze nie jest to tzw. "masowka" tylko auto naprawde wysokiej jakosci, ktorej niejedna marka moze jej pozazdroscic- no i ten silnik, ktory jest dzielem sztuki:) nic dodac nic ujac- moze tylko pare kilo z 1170, ktore wazy;)
wspaniały silnik- prawie jak w CRX´ie, przyspieszenie jest niesamowite- mało który samochód daje mu radę- cud z szesnastoma zaworami i tyle:)
skrzynia bardzo dokladna
świetny- ekstra trzymanie na zakretach, bardzo dobra reakcja na ruchy kierownica
wszystko ok
ok
najlepsze jakie tylko moze byc- poza klimatyzacja- ale to chyba kazdy kto ma honde wie;)
dosc spora jak na takie kompaktowe autko rodzinno-sportowe
moje wyciszenie to ALPINKA i 6 glosnikow- bez tego jest troche glosno zwlaszcza przy predkosciach 180- 200km/h
lubi "łyknąć" paliwka- najmniejsze odnotowane przeze mnie spalanie bylo w granicach 7l/100km a najwieksze(na V-Power Racing) no coż- 16l/100km...
jest to auto do ktorego rano wsiadam i wiem ze dojade tam gdzie chce bez zadnego sprawdzania czy- o zgrozo naprawiania czegokolwiek- nic sie tutaj nie psuje i nie ma sie do czego przyczepic- po prostu Japońska Niezawodność:)
żadnych poważnych usterek nie odnotowałem
Honda Concerto Sedan