Oceny Honda Concerto Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW 1989-1995

Honda Concerto Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW 1989-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Concerto Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW 1989-1995

~bartek
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
HONDA Concerto jest wspaniałym autem zarówno rodzinnym jak i sportowym- ten samochód ma dusze, jest dosc rzadki na naszych drogach i stanowi swietna alternatywe dla innych marek w podobnych cenach, jest to moj pierwszy samochod i byc moze dlatego jest to wizja nieco wyidealizowana to jednak zupelnie obiektywnie osadzajac stwierdzam ze Japonczycy wiedzieli co robia- od razu czuc ze nie jest to tzw. "masowka" tylko auto naprawde wysokiej...
~Jaco
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
Auto w sumie jest super jak ze tą kaske i ten rocznik. Niepodziewałem się cudu i tak jest. Może poza spalaniem tego auta jest poprostu super jak na tą moc i rocznik. Wygląda prawie jak polonez ale prawie robi duuużą różnice :-))
~Piotr Bydgoszcz,concerto sedan
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
to jest tak jak z zabytkowym motocyklem..."DBAJ O MASZYNE SWOJĄ A BĘDZIESZ MIAŁ W NIEJ NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA" czytm komentarze rozmawiam z posiadaczami i jest wada podnośnik do szyby,też miałem problem plastik pęk i kombinacje,ale metodą prób i błędów zrobiłem,Auto zajefajne duży bagażnik mała pojemność duza moc,spalanie niezłe
~Jan Nosal
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
chętnie nabyłbym taki piecioletni złom jak to nazywają nasi wybrańcy narodu ale nawet na taki teraz mnie nie stać.
~Piotr Jankowski
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
Szkoda, że jeszcze ich nie produkują, bo z pewnością kupił bym sobie nową Hondę Concerto.
~Lord Axl maniak@ hondziawy
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
dla mnie niezawodne auto! leję na maxa paliwko i walę śmiało na koniec Gujany Francuskiej!
~aaa
~pawel
~nawrot_michal@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
Biegi wchodzą ok, poza wstecznym oczywiście. Myślałem, że coś mi "poleciało", ale jak widzę, ten problem dotyczy ogółu. (Skrzynia biegów)
Honda Concerto Sedan