Lista ocen Honda CR-V II (113) - Całokształt

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piosz
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
ogólnie super.Tylko poprawić jakość plastików-przykry kolor i podatne na zarysowania.Może też jakość pokruć foteli i byłoby doskonale. Małe możliwości dokupienia dodatków extra(np.automatyczne wycieraczki,wsteczne lusterko fotochromatyczne.....)
~korzen@cox.net
SUV 2.4 i 16V LX 162KM 119kW
jest to moj pierwszy samochod tego typu i byc moze jest to ocena malo obiektywna, ale jak do tej pory po przejechaniu ponad 8 tys mil jezdzi sie swietnie, bez usterek, bardzo komfortowo, poczucia bezpieczenstwa dodaja cztery poduszki powietrza
~t.b@plusnet.pl
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Wady: słabo zabezpieczone podwozie samochodu jak na turystyczny pojazd typu offroad, za małe koła 15" - powinny być 16" jak w HR-V, pełne zagłówki tylnych oparć, źle zaprojektowana wykładzina bagażnika (brak podziału). Poza tym - rewelacja.
~Marcin
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Bardzo pojemny, bezawaryjny samochód rodzinny. Miałem Outlandera 2009 i zdecydowanie lepiej jeździ się Hondą mimo że jest starsza. Gdybym dzisiaj zmieniał auto to pewnie byłaby to nowsza CR-V - nie widzę innej alternatywy.
~TK
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Auto oczywiście jak na japońca praktycznie bezawaryjne jednak niestety mało komfortowe. I uważam , że jest to jedyny duży minus tego modelu. Miejmy nadzieje , że nowa generacja CRV-ki przyniesie więcej radości z jazdy :)
~horny
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Nie bylem zadowolony to samochod dla kobiet na zakupy. Teraz kupilem uzywane Audi Allroad przy Hondzie to prawdziwa terenowka ,ah nawet nie ma co porownywac dobrze wykonanego samochodu z plastikowym suvikiem
~tompiskorz@wp.pl
SUV 2.2 TD 140KM 103kW
Testowałem auto w terenie,a mam porównanie z Terano oraz z land Cruis Toiotą , powiem wam ,że Honda wypadła najlepiej,wszystko w niej jest wykonane doskonale , brakuje tylko klimatronika,oraz skrętu większego, poza tym jest bajka
~speedo
SUV 2.4 i 16V LX 162KM 119kW
3 razy jezdzilem na service i nic nie naprawili wymienili mi cala przenia kolumne macphersona i dalej klekocze a lampke w koncu sam zgasilem odlaczajac klemy z akumulatora, reszta bez zarzutu podobno to dobre autko
~gwito
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Szkoda ze tak pozno odkrylem to auto. Wydaje sie idealne bo pomimo 18 lat na karku wciaz daje duzo radosci z jazdy i sprawdza sie jako wol roboczy. Zdecydowanie najmniejsza awaryjnosc sposrod 20 moich aut.
Dziennik kosztów dla Honda CR-V II
10,9
12,8
~Pan Bandyta
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Na pewno kupiłbym ponownie tego SUV-a, albo nowszy model. Bardzo dobrze się prowadzi, wygodny. Jedyny minus to zawieszenie i moja instalacja LPG z któą mam problemy, ale to nie jest raczej zależne od auta.