Lista ocen Honda CR-V II (113) - Całokształt

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
SUV 2.2 TD 140KM 103kW
Autem zrobilem 140tys km. Ogolnie jestem bardzo zadowolony. Brakowalo mi troche mocy wiec dodalem 36koni. Ogolnie spalanie wychodzi miedzy 6.5litr do 7.5 litra. Jak na auto tego typu rozmiarow uwazam jako genialne. Auto zostalo rowniez podwyzszone. Zmienilo to bardzo fajnie przeswit i mozliwosci terenowe Hondy. Po przejechaniu 140tys km mam dopiero pierwsze problemy z pompa wysokiego cisnienia. Auto serdecznie polecam jakby sie ktos zastanawial.
~Grzegorz
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Jest szansa, aczkolwiek płonna, że Honda Poland zmieni praktyki stosowane przez poprzedniego importera Hondy. Polityka cenowa... cóż przyszło nam żyć w Europie a tu panuje socjal wiec i totalny wyzysk. CR-V w USA kosztuje w super wersji ok 27000$ w Polsce 30000$ kosztuje najsłabszy zupełnie "goły" samochód. Głównie z tego i paru innych powodów NIE KUPIE CR-V trzeciej generacji. Poza tym dealerzy w 3-Mieście są fatalni - gorzej jest tylko w...
SUV 2.2 TD 140KM 103kW
Ogólnie samochód wart swojej ceny.Jeśli ktoś często pokonuje dłuższe trasy i jeżdzi autostradami to nie polecam .Jest zbyt głośno przy dużych prędkościach i gwałtownie wzrasta paliwo.Natomiast w jeżdzie miejskiej i pokonując drogi krajowe sprawdza się świetnie jest duży komfort,przyjemnośc z jazdy.Mogę jedynie dodać że pod tą opinią może podpisac się także moja żona gdyż też dużo nim jeżdzi z przyjemnością.
~bizneslife@o2.pl
SUV 2.2 TD 140KM 103kW
Do momentu jak nic sie nie działo to byłem bardzo zadowolony ale w tej chwili to oceniam Hondę na 3- bo kupując auto nowe powininem spodziewać sięszybkiej obsługi a tu porażka. Serwisuje się w Kaliszu Honda RECO i jedyne co potrafią zrobic to wymienić części na nowe a jak miałem do wymiany tarcze hamulcowe bo były wykrzywione musialem za to płacić a w serwisie w Anglii wymienili to bezpłatnie dlaczegotak jest???!!!
~Karol
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Kupiłem jako trzecie auto w rodzinie, głównie na dojazdy do pracy, wyjazdy na ryby itd. Był to 15 letni, mocno zaniedbany pojazd, dlatego cena była atrakcyjna. Zakładałem, że się będzie sypać, ale ku mojemu zdziwieniu nic w zasadzie się nie zepsuło. Spełnia swą rolę wspaniałe, załapał się nawet na wakacyjny wyjazd bo wypieszczone audi Q3 okazało się niezdatne do jazdy. Ogólnie fajne, bezproblemowe auto.
~Jacek70 Warszawa
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Ogólnie jak sie nie psuje to jest ok. ale jak coś się stanie to za pare zł nie naprawisz i nie każdy chce naprawiać. O ASO trzeba zapomnieć bo ceny mają z kosmosu. Ogólnie drugi raz bym nie kupił. Wydawało się, że w takim samochdzie z przebiegiem 160 tys kupionym od I właściciela i serwisowanym praktycznie do końca (sprawdzone w ASO)nie powinny się padać tekie podstawowe podzespoły.
~GregorP
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Ogólnie jeżeli chodzi o auto super. Ale hondy już tak mają, mam jeszcze Civica i efekt podobny. Moja CR-V z instalacją gazową BRC i wzmacniane sprężyny z tyłu. Tylko widząc podane dane techniczne na tej stronie to chyba pisał jakiś matoł który nawet nie stał koło tego samochodu. (np. belka skrętna z tyłu albo jeszcze nie dawno "elektronicznie dołączany napęd tylny")
~kszys
SUV 2.2 TD 140KM 103kW
Bardzo wygodne i uniwersalne auto. Sprawdza sie zarowno w jezdzie miejskiej, wyprawie na biwak jak dluzszych trasach. Pakowne, wygodne i mile w prowadzeniu. Jezeli sie nie wymaga zeby bylo jednoczesnie Landroverem Defenderem, Mercedesem S i Porshe Carrera, to mozna miec z niego duzo satysfakcji. W przyciwnym wypadku lepiej kupic te trzy auta oddzielnie ;)
~Adam
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Samochód kupiłem przypadkowo, jako używany - taki prawie 2 latek z przebiegiem 45 tys. Okazał się super ! Wcześniej, w salonie nawet nie chciałem do niego wsiadać - "Co taka tandeta ? czarne twarde plastki ! za tyle ? no nie, nigdy w życiu !" To taka zmyłka firmy a smutne wnętrze odpłaca się doskonałą ergonomią i intuicyjną obsługą.

Usterki Honda CR-V II

Honda CR-V II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Demro
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
W swojej klasie nie ma sobie równych. RAV4 mniejsza i gorzej wykończona. Stara Kia Sportage - znacznie gorzej wykończona i mniejsza. Suzuki Grand Vitara - mniejsza, ale jeśli chcesz wjechać w poważny teren to jednak na nią warto się zdecydować, jeśli głównie jeździsz po asfalcie - bierz Hondę