Ocena kierowcy - Honda CR-V III SUV

Silnik 2.0 i-VTEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2007
Honda CR-V III SUV 2.0 i-VTEC 150KM 110kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : W koncu plecy mnie noe bola
Jak dla mnie doskonale, idealne dla roddziny 2+2 chociaz 3 osoba sie zmiesci, duzy bagaznik, auko na kazda wyprawe, w lekki teren, na narty w zimie, wygodny na trasie, portfela nie rujnuje. Ktos narzekal na plastiki ze sa twarde, moim zdaniem to nie minus, jezdzilem autami z miekkimi plastikami i wszystkie skrzypialy, a to moj 3 samochod z twardymi plastikami i zaden z nich nie skrzypiał, i jakos nie rysuja mi sie od reklamowek z auchana. Niezawodny silnik (brak turbo, dwusprzegla itp.), lancuszek rorzadu, 6 bieg - moim zdaniem czego chciec wiecej.
Nie mozna miec zastrzezen,silnik wchodzi na obroty bardzo wrzawo, troche jedynka jest za krótka takie mam odczucia po przesiadce civica 1.8, ale jak na taka mase silnik radzi sobie bardzo dobrze, nie jest zawalidroga, aczkolwiek szkoda ze nie dodano 30KM wiecej byloby idealnie.
No wiec tak, autko ma przejechane ponad 200 000km i nadal chodzi, haczy mi czsami na 3 i czesciej na 1, ale jechalem inna crv i jest taka sama przypadlosc, ale generalnie skrzynia biegow jest w super miejscu i fajnie sie nia pracuje. Plus za 6 bieg.
Ja nie mam watpliowsci,po civicu dla mnie jest jak w raju,autko naprawde ladnie tlumi nierownosci wszelkiego rodzaju, napewno nie bedziemy czuli dziur na plecach.
Jak na tak wielkie auto jest doskonale, zycie ulatwiaja czujknik parkowania iduze lusterka, niesluchajcie kogos kto mowi ze slupki sa za szerokie bo nie wie o czym pisze.
Wszystko pod reka, aczkolwiek srodkowy panel zeby cos siegnac trzeba odwrocic zwrok, ale raczej to nie jest mankament tylko moje przyzwyczajenie do innych modeli samochodów, sterowaniekierownica wiele pomaga.
Zadnych zastrzezen, szybko sie grzeje, szybko chlodzi, nic dodac nic ujac.
Mam dwojke dzieci, ktore uwielbija nim jezdzic, dodatkowo brak srodkowego panelu w podlodze z tylu i z przodu daje nam jeszcze wiecej swobody, nikt nie powinien narzekac.
Osobiscie uwazam ze jest dobrze do 150km/h, powyzej wiadomo zawsze cos bedzie slychac.
Nie oszukujmy sie jest to duze auto, moze spalic 8 jak i 13 po miescie, zalezy od jazdy ale srednia trzeba wziac 10-11, na trasie 8, nie jest zle.
Porównujac konkurencje, to uwazam ze nie ma lepszej propozycji, niezawodnosc, fajny design, przestronny, prestizowy, zwawy jak na swoje gabaryty, wygodny an trasie,
biezace wymiany np. drzaek kieownicy, EGR, stabilizatory, oleje.
Autko nigdy nie zatrzmalo sie na drodze, a przebieg nie maly, silniki hondy sa naprawde najlepsze na swiecie.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-VTEC 150KM 110kW [l/100km]

12,0