Ocena kierowcy - Honda CR-V III SUV

jan73, 7 lat temu
Silnik 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Rok produkcji 2009
Honda CR-V III SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko, po prostu HONDA!
Jak dla mnie to wiodąca marka na rynku światowym pod względem bez awaryjności. JAPOŃCZYCY robią naprawdę dobrą robotę. Honda CRV to po prostu jest TO. Inni producenci zostają w tyle tacy jak Toyota, BMW, Opel, Audi, VW, o innych producentach np.francuzach nie wspominając. Mam od roku Honde CRV 2.2 icdi i jestem mega zachwycony. U mnie w rodzienie są jeszcze dwie Hondy i opinia jest taka sama.
Jest to po prostu rewelacja, mega dynamiczny, wrażenie jak by się jechało prawdziwą terenówką. Pracuje równiutko bez zarzutów, mega elestyczny.
Pracuje bez zarzutów tak jak w każdej Hondzie, charakterystyczny pusty dźwięk przy zmianie biegów charakterystyczny dla Hondy.
Przyklejona do podłoża, radzi sobie w każdych warunkach. Napęd na 4*4 rewelacja.
Jak to Honda dosyć szczytwa ale wygodna. Taki charakter ma Honda to przecież auta z zacięciem sportowym.
Dobrze widoczne otoczenie drogi, z tyłu wiadomo wyżej szyba jak to w autach terenowych. Pomagają czujniki parkowania przód i tył. Wszystko w zasięgu ręki.
Bez zarzutów, odparowanie przedniej szyby to 2s. Automatycznie się przełącza po osiągnięciu zadanej temperatury klima się wyłącza. Jest super.
Bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów, mega duży bagażnik.
W środku cicho jak na diesla. Słychać delikatny pomruk silnika :)
Jak na auto z zacięciem terenowym z silnikiem poj. 2,2L, 140km, o kołach 18 calowych, wadze 1,5 tony, napędem 4*4, to spalanie rewelacyjne, od 7 do 8,5 litra.
Nie ma porównania Toyoty Rav (straciła jak dla mnie swoją opinię niezawodności). Inne tu się nie liczą bmw czy audi nie wspominając o francuzach. Raz Honda zawsze Honda!
Nic dodać nic ująć. Raz Honda zawsze Honda. Tylko auta japońskie, inne się nie liczą jeżeli chodzi o niezawodność takie jak bmw, audi, vw, mercedes czy te jednorazówki francuskie.
BRAK.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 i-CDTi 140KM 103kW [l/100km]