Ocena kierowcy - Honda CR-V IV SUV Facelifting

Kamil Michalec, 6 lat temu
Silnik 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Rok produkcji 2015
Honda CR-V IV SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Ogólnie auto bardzo ładne
Jednak 155 dla tej Hondy to za mało , jeżdżę tym samochodem w Norwegi , spora ilość stromych wjazdów i zjazdów daje się we wyznaki . Trzeba wkręcić na wysokie obroty i tez Sobie daje radę .
Na ten moment niż złego nie mogę powiedzieć . Trzeba uważać przy parkowaniu na stromym podjeździe / zjeździe . Pierw zaciągnąć ręczny potem przerzucić na tryb P . Na pewno przeniesie się to do dłuższej żywotności blokady kół .
Jak dla mnie rewelacja , nie za miękko nie za twardo . Co do napędu AWD dużo czytałem tez waszych opini , w moim przypadku ten napęd sprawdza się . Raz zdarzyło się ze , celowo stanąłem na stromym podjeździe , podjazd zaśnieżony , i rzeczywiście przód tylko boksował tył stał w miejscu po kilku takich próbach zaświeciła mi się kontrolka AWD i ze układ jest przegrzany . Troszkę się zdziwiłem ze po takim krótkim czasie jakby próby wyjechania pod górkę układ się przegrzał , gdzie tak naprawdę nie spełniał swojej roli . To jest mój pierwsze auto z napędem na 4 koła , to nie stety nie mogę się wypowiedzieć jak naprawdę powinno być
Dobra widoczność wszytko pod ręka duzoa ilość schowków , wygodne siedzenia .
Szybko się nagrzewa , klimatyzacja dobrze chłodzi , ogonie super . W wyposażeniu mam Webasto co jest świetnym bajerem , auto stoi cały czas pod chmurką , tak ze w zimę jest fajnie wsiąść do cieputkiego auta
Siedzialem tylko raz na tylnej kanapie , dużo miejsca , jednanie tylna kanapa mogła by być bardziej pochylona ku górze , bo jest wrażenie jak by się siedziało na taborecie .
Noreweskie drogi są kamieniste , dla tego jakim by się autem nie jechało jest troszkę głośno , jednak zdążają się odcinki nowych asfaltów typu jak w Polsce i w tedy jest cicho
Do ekonomicznych ta Honda nie należy , jednak liczyłem sje z tym . Robię krótkie odcinki do pracy i z powrotem , czasem jakiś dłuższy wypad poza miasto , ogólnie okej
66 tys km , zero wykładu finansowego nie mówię tu o serwisie olej itp .
Brak !

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-VTEC 155KM 114kW [l/100km]