Lista ocen Honda CR-V IV SUV (87)

~RobsonWawa
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Auto spełnia założenia auta rodzinnego, wyjazdy w góry czy na jeziora. W mieście wysoko i wygodnie. Wersja Szkoda że zlikwidowano kilka schowków. Wygląd lepszy od poprzedniej. Jestem zadowolony.
~raff
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Bardzo obszerne wnetrze, wygodna pozycja za kierownica, auto w wersji lifestyle, praktycznie nic mu nie brakuje.
~tomacyl
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Jeżdżę niedługo - fakt - ale wszystkimi CR-V zrobiłem już ponad 500 tyś km, to autko ma wady i zalety ale całokształt jest na 6!
~Jarosław
SUV 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Była by 5 gdyby nie to kołysanie na nierównosciach . Ale tak ponoć mają suwy. Poza tym rewelacja. Szczególnie za spalanie. Ostatnio zapomniałem z której strony mam wlew paliwa.
~Misiek
Samochód jest poprostu ładny. Wersja executive - sztosik
~KrzysiekCRVczarny
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Swietnie wyglada , bardzo wygodny i ergonomiczny , prowadzenie super. Sztywniejszy od poprzednika . Automatyczne swiatła dzialaja bez zarzutu. Jedyne wady jakie zauwazylem to słąby lakier nadwozia ( latwo sie rysuje mowa o czarnym kolorze) .
~pawsko
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Polecam, jeśli ktoś szuka rodzinnego auta, z dużym bagażnikiem.
~Pablito
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Auto do znudzenia bezawaryjne, wymieniłem akumulator bo była promocja w ASO, ale stary też był dobry...
~Stach666
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Pierwszy 1000 km był śmieszny bo przestawiałem się z 5 biegów na 6, ale potem - rewela (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Honda CR-V IV SUV
8,7
13,3
~polo
SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Czasem delikatnie szarpnie.Trzeba się wspomagać łopatkami przy kierownicy szczególnie przy wyprzedzaniu. (Skrzynia biegów)
Honda CR-V IV SUV