Ocena kierowcy - Honda CR-V IV SUV

Jacento, 6 lat temu
Silnik 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Rok produkcji 2014
Honda CR-V IV SUV 2.0 i-VTEC 155KM 114kW 2012-2014 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Polecam ten pojazd. Mam nadzieję że kolejna generacja będzie równie dobra lub lepsza i zmienię na nowszy model. Pasuje mi wygląd zawieszenie, silnik mogło być jeszcze że 30 koni więcej, wnętrze, duży bagażnik i niezawodność. Fajne auto. Gdyby miało moc rav 4 hybrydy auto idealne.
Auto z czystym sumieniem polecić. Równocześnie służbowo jeżdżę Toyota RAV4 i Crv lepiej się prowadzi lepsze materiały w środku. Jest to oczywiście subiektywne zdanie ale lepiej się czuję we wnętrzu Hondy. Silnik nie jest wyjątkowo dynamiczny rav 4 hybryda szybsza ale mimo wszystko zaskoczył mnie pozytywnie dynamika która jest wystarczająca do tego auta i bardzo ładnie brzmi. Ogólnie polecam ten samochód.
Pozytywne zaskoczenie spodziewałem się gorszej dynamiki. Silnik ma ładne brzmienie do dynamicznej jazdy potrzeba wyższych obrotów.
Skrzynia biegów pracuje gładko poza dwójka która trochę z oporem wchodzi. Ale ogólnie pozytywnie.
Bardzo dobre zawieszenie dobry balans pomiędzy komfortem a prowadzeniem. Trzyma zakręty bez wychylania.
Komfort bardzo dobry wersja lifestyle posiada wszystko co potrzebne. Dobra jakość materiałów nic nie trzeszczy.
Wszystko w zasięgu ręki. Uważam że wnętrze lepsze niż w Toyocie RAV4. Ta Polka w ravce i przyciski ponizej mi nie odpowiada. Tutaj jest komfortowo i wszystko opatula kierowcę.
Szybko się nagrzewa i chłodzi. Wentylacja na tylne fotele duży plus.
Miejsca bardzo duzo, pełna regulacja plus odcinek lędźwiowy.
Bardzo dobre. Głośniej zaczyna się robić powyżej 140.
Spalanie w mieście ciężko zejść poniżej 10 pomimo jazdy z przyciskiem Eco. W trasie 8.
Jakość cena bardzo dobra dobrze wykonany samochód który bardzo dobrze trzyma cenę.
Jeżdżę rok zrobiłem 20 tys km i nic i oby tak zostalo. Puk puk w niemalowane.
Brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-VTEC 155KM 114kW [l/100km]