Ocena kierowcy - Honda CR-V V SUV

Radosław, 2 lata temu
Silnik 1.5 VTEC TURBO 173KM 127kW
Rok produkcji 2018
Honda CR-V V SUV 1.5 VTEC TURBO 173KM 127kW 2018-2022 - Oceń swoje auto
Silnik : SILNIK klasa sama w sobie świetne spalanie , dynamika czego chcieć więcej .
Inne : ---
HONDA CRV LIFESTYLE 1.5 T MANUAL 4X4 Wybierałem między VW Tiguanem, Skoda Kodiaq , Hyundai Tuscon, Toyota Rav . Po 2 latach nie żałuje świetny samochód przestronny, świetne zawieszenie, precyzyjny układ kierowniczy, dobrze wyciszony do 165 km/h przy 190 robi się głośniej ale nadal nie trzeba krzyczeć :) . Auto które ma 1.5 T zasuwa jak na gabaryt kiosku Ruchu wzorowo .Jadąc S ką lub autostradą nie jesteś zmuszony zmieniać biegu przy wyprzedzaniu .Ładnie ciągnie od samego dołu w IV rzeszy na autostradach spokojnie dawała radę :) Co mnie wnerwia - Nic, dostałem dokładnie to za co zapłaciłem .Przestronność , bezpieczeństwo, niskie spalanie do gabarytu, przyjemność z połykania kilometrów . Co mnie boli ... nie jest już oferowany 1.5 T :( w modelu CRV a szkoda bo to bardzo udany silnik . Jaka była różnica pomiędzy RAV -Honda ma dłuższe siedzisko , jest lepiej wykonana w środku i wyciszona od Toyoty Rav. Co do korozji nie ma , co do wnętrza fabryka nic nie puka nic nie trzeszczy w zawieszeniu nic nie stuka
Pięknie ciągnie od dołu , dynamiczny spalanie od 6 do 12 L. Wymiana oleju wedle wskazań komputera w zależności od stylu jazdy miedzy 7,5 a 11 tys km co gwarantuje długi żywot turbo jak i silnika :) Mi to pasuje a i nie jak w grupie VW co 30 tys km WOOWW
Po prostu H O N D A precyzja, szybkość , finezja
Z przodu Mc person , tył wielowachaczowe - świetne auto trzyma się świetnie w zakrętach oraz zachowuje bardzo responsywnie .
Wkurzają spawy na ramkach do drzwi nie obrobione :) takie , poza tym jest ok
Kapitalna z racji wysokiej w miarę krótkiej maski widoczność jest mega
Bez zastrzeżeń
Świetna nie ma się do czego przyczepić ,bardzo szybko się nagrzewa.
Tu 10/10 jest to auto tak przestronne jak mercedes klasy E . Przy wzroście 189 cm siadam sam za sobą nie dotykając siedzenia, fotele wygodne , spory bagażnik jest MEGA
do 100 km/h cisza 120 km/h cisza 140km/h można swobodnie rozmawiać 165 troszeczkę trzeba podnieść głos 170-200 nie trzeba jeszcze krzyczeć :)
SERVIS A DROŻSZY B TAŃSZY
10/10 Mam Lifestyle świetna wersja .Siedzenia po środku wykończone skórą naturalną boczki niestety ekologiczną ,lecz w Lexusie RX w podstawie dają już eco !!!1
tak tak jest niezawodna
NIC !!!!