Oceny Honda CR-V V

Oceny Honda CR-V V – wybierz silnik

Najnowsze oceny Honda CR-V V

~Mariusz
Honda CR-V V
Honda CRV wybrana z pośród konkurencji Kia Sorento, Toyota RAV-4. W tej cenie super auto o wystarczających parametrach do spokojnej jazdy miasto/trasa. Jak trzeba to 4 osobowa rodzina też idealnie się wpasuję. Liczne systemy elektroniczne wspomagające bezpieczną jazdę co ważne nie są nachalne i nie przeszkadzają, działają sprawnie i uprzyjemniają jazdę zarówno w mieście jak i dłuższe podróże. Przed zakupem przetestowałem też całą niemiecką...
~Bartek D.
Honda CR-V V
Auto rodzinne, dla ludzi którzy wiedzą czego chcą i oczekują od samochodu, dla tych co lubią przestrzeń, duży bagażnik, a zarazem chcących się cieszyć komfortem i dynamiką dorównującą nie jednemu sedanowi. Crv-ka potrafi zaskoczyć jednym, poza: dobrym wykończeniem, doskonałym prowadzeniem, systemami wspomagającymi kierowce - jest głośny przy wyprzedzaniu, co przejawia się wyciem silnika. Coś w rodzaju jazdy na pół sprzęgle. Nie jest to aż tak...
~Pandrejew
Honda CR-V V
Komfortowe idealne rodzinne auto. myślałem też o RAV4 ale jak wsiadłem do Hondy i zobaczyłem jakość wykonania wnętrza i komfort odpuściłem sobie Toyote. Honda jest lepiej wyciszona i ma mniejsze zużycie paliwa. Jazda miejska oraz wolne toczenie się po mieście do 60 km/h 4,2l jak na masę 1700kg jest poza konkurencją.
~Krzysztof
Honda CR-V V
Za 155 tysięcy auto oferuje naprawdę bardzo dużo, jest w pełni wyposażone, obszerne w srodku, bardzo wygodne, ciche, da sie nim jeździć dynamicznie, systemy bezpieczeństwa działają bardzo sensownie. Porownywalem większość aut w tym segmencie/cenach. Za tą kwotę wszystko jest mniejsze i nie lepiej wyposażone.
~wojciech_kowzan
Honda CR-V V
Pozytywne zaskoczenie na każdym kroku. Wybrałem wersję ELEGANCE bo już od tej wersji jest zaskakująco wysoki poziom wyposażenia. Nie ma zbędnych "wodotrysków". Szkoda że nie dali przyciemnianych szyb z tyłu. Uruchamianie z kluczyka doceniam, bo nie zaskoczy mnie rozładowująca się bateria :) ...i wcale nie brakuje mi elektrycznie podnoszonej klapy.
~Tom
Honda CR-V V
Auto przestronne i duże. Dobrze się prezentuje. Świetne światła LED i układ jezdny. Spory bagażnik, dobry silnik, dużo systemów wspomagających kierowcę. Niskie zużycie paliwa jak na te gabaryty.
Dziennik kosztów dla Honda CR-V V
6,1
~Czarek189
Honda CR-V V
Mam hr-v 2017 i cr-v 2018 Cr-v to samochód premium porównując do hr-v 1.5 130km pod każdym jednym wzgledem
~gp52
Honda CR-V V
Kolejna po modelu 2013 2.0 lpg (znalazła bezumownie nowego "właściciela"). Nad nową zastanawiałem się tylko chwile.
~Witold
SUV 1.5 VTEC TURBO 193KM 142kW
Honda CR-V V
Samochód posiada to czego winien oczekiwać kupujący + całkiem niezłe wykończenia. Ergonomia jest również niczego sobie. Zrywne autko i ,,słucha kierowcy"
~BodzioB
Honda CR-V V
Bardzo udany samochód i napęd, przestronny i wygodny oraz dużą ilością dodatków bezpieczeństwa oraz radiem DAB i światłami LED w standardzie.