Lista ocen Honda CR-V V SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW 2018-2022 (23) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomekoleks
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Ogólnie jak to Honda bardzo praktyczna, dużo pojemnych schowków, wygodny podłokietnik z dużym schowkiem, ładowarki telefonów w wystarczającej ilości (z tylu i z przodu pojazdu). Bagażnik w zupełności wystarczający na wakacyjny wykaz dla 4 osobowej rodziny. Zastrzeżenia mam co do braku haczyków na zakupy w bagażniku, ten jeden co jest nie nadaje się do powieszenia torby z zakupami.
~Grzesiu
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
5/5, załadunek bez progu, bateria nie zajmuje miejsca w bagażniku, płaskie składanie tylnej kanapy. Jedynie co można powiedzieć do haczenie kolanem o kierownice przy wsiadaniu na miejsce kierowcy, ale pozycja za kierownicą jest tak dobra (jak zawsze w hondach), że można pojechać z zakopanego do gdańska bez bólu pleców i chcieć dalej jechac
~MarPin
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Obniżyłem ocenę za ten brak lewarka skrzyni biegów. Do tego nielogiczna zmiana głośności radia w kierownicy. Przyzwyczajenia wymaga także pozycja na siedzeniu kierowcy - trzeba siedzieć wysoko, by wszystko było we właściwej odległości. Ale można się szybko przyzwyczaić. Fotele świetnie trzymają i są wygodne. Pamięć położenia. Generalnie ergonomia doskonała
~lukas_luk
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Wszystko pod ręką, guziki zamiast wajhy no bajer mega praktyczny od razu się przestawiłem. Uwaga multimedia System Command to są lata 90-te. Wypierdziele to kiedyś i widziałem w akcesoriach 10cali monitor za 4tys bo tutaj mapa jest stara a aplikacji nowych nie zainstalujesz chyba że zhakujesz system a to pozbawia cię gwarancji na elektronikę.
~Bombelito
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Mimo wyświetlaczy, elektroniki, są normalne pokrętła i przyciski do najważniejszych rzeczy. Opanowanie auta trwa do 10 minut. Cieszę, się, że zastosowano przyciski do wyboru kierunku jazdy ;) zamiast lewarka. Więcej przestrzeni i wygoda. Lewarek jest fajny w przypadku bardzo dobrej skrzyni manualnej. Np z Civica. Tam polecam.
~HeniekF2
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Ogólnie ok. Trzeba się przyzwyczaić do niektórych przełączników np. mycie reflektorów (ponadplanowe - jest osobny guzik, normalnie działa też z "co-którymś" spryskaniem szyb) ale nie ma absolutnie nic, w mojej ocenie, co by w jakikolwiek utrudniało życie. Plus zdecydowanie. No może jedna rzecz ... holowanie 750 kg max ... hmmm.
~leffski
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Bardzo duży zakres regulacji siedzenia kierowcy i kierownicy. Łatwo dobrać coś pod siebie. Z przodu aż 6 miejsc na kubki (2 na środku + po 2 sztuki w drzwiach kierowcy i pasażera). Wielki schowek w podłokietniku. Możliwość regulacji podłokietnika. Jedyny minus to średniej wielkości schowek przed pasażerem.
~Głowa rodziny
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Za dużo twardych, niemiłych w dotyku plastików. Dziwnie wyprofilowane kieszenie boczne z tyłu i przodu, brak klimatyzacji z tyłu, dziwne rozwiązania na desce rozdzielczej i malutkie przyciski na kierownicy (mocno plastikowe w dotyku)
~misrys
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
To chyba krok wstecz. Brak tradycyjnej wajchy do zmiany biegów (PRND) jest złym pomyslem, przyciski mnie nie przekonują. Podobnie jak system multimedialny, jest po prostu słaby i niewygodny
~tommy
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Wszystko na swoim miejscu i działa. Nie podoba mi się jedynie system multimedialny, który jest trochę z "poprzedniej epoki". Nie zawsze też od razu łączy mi się Carplay.
Honda CR-V V SUV