Lista ocen Honda CRX II (114)

~dj-napster
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Za wygląd i za osiągi z tak małej jednostki trzeba dać 10/10! do tego bardzo pozytywne wrażenia z prowadzenia takiego autka. W dodatku wyposażenie typu el. szyberdach, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja itp. nie są obce temu małemu pociskowi:]
4,1
~Folklor
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
crx to wprost bajeczne auto szybkie zwinne i niezawodne . jednak cerka niewybacza bledow kierowcy to auto jest niebezpieczne trzeba na nie uwazac bo czasami jest nieprzewidywalne . Tym samochodem poprostu trzeba umiec jezdzic .Wycina takie auta jak np: eclipse 2 gen 2,0 150 koni tez niezostawia suchej nitki na bmwkach 2,5 litrowych ktore maja pod maską 193 konie . To swietne auto przed kupnem podchodzilem do niego z dystansem ale sie...
~PROWOKATOR_@poczta.onet pl
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
za te pieniądze nie ma lepszego samochodu....dla młodego na wyścigi...jak znalazł....hehe....miałem okazję konfrontacji na tuning-show...w Toruniu...żadna calibra 2.0czy 2.5 ....golfy fuj....hehe...no chyba że vr6...ale jaka tam jest pojemność...hehe...g 60...dostaje baty...w lkasie 1.6 nie ma równych...i tyle...częsci w rozsądnych cenach mam go już 2 lata i wiem gdzie szukać....
~crx 91kw
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
jezeli ktos chce miec tanie w eksploatacji auto sportowe- polecam!!!! z autopsji wiem, ze celica, galant pow 97 roku (v6), bmw (kazde) jest duzo drozsze w eksploatacji ostrą konkurencją dla tego auta jest honda prelude- lepiej wyposazona, wieksza, moze i ładniejsza
~krzychu-k14
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
jeden minus jak jest ciepły i go odpale to w pierwszym momencie gaśnie, no i przy ruszaniu trzeba troche gazu dodać by nie zgasł w audi z tym było zdecydowanie lepiej ale po zatym wciska w fotel :)) Po kilku miesiącach stwierdzam że to jednak sporo za mało:( (Silnik)
~Kras
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Jeden z najlepszych samochodów jakim jeździłem. Rewelacja. Jednak żeby się nie zawieść i nie narazić na duże koszty trzeba bardzo starannie szukać. Nabyć tylko pewny egzemplarz.
~Inur
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Bardzo ale to bardzo fajne auto - moje jest seryjne w 100%, nie skażone jakimś wiejskim tuningiem czy przelotem i muszę przyznać że w swojej klasie ciężko jest je pobić. Miałem już do czynienia z wieloma autami i jest to jedno z lepszych.
~Kras
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Rewelacyjny samochód za niewielkie pieniądze. Bardzo szybki a przy tym tani i niezawodny. Mimo upływu lat ludzie ciągle oglądają się za nim na ulicy. Jeśli tylko uda się znaleźć dobry egzemplarz to polecam.
~Maciuuuus
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Nie chce mi się już rozpisywać wiecej , wszystko jest opisane w punktach powyższych , a podsumowując już to uważam że Honda CRX jest autkiem zajebistym , Polecane dla młodych kierowców , którzy marzą o wspaniałych przygodach życia związancyh z szybką jazdą i wożeniu najlepszych lasek w mieście !
~EE8 VTEC
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
To samochód marzeń z młodości, jego wygląd i osiągi sprawiają wielką radość, prostota konstrukcji sprawia że nie ma się co psuć a spalanie jest śmiesznie niskie. W 2018 roku cena egzemplarza kolekcjonerskiego bezwypadkowego i bez szpachli to niestety wydatek ok 35-45 tyś zł (szukać trzeba niestety latami). CRX EE8 to legendarny model, nie to co zwykły CRX ED9, wsiadając do niego i przekręcając stacyjkę czujesz się znowu młody :)