Lista ocen Honda CRX II (51) - Widoczność

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dj-napster
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Widoczność z przodu bardzo dobra. Tylna szyba słabiej bo prawie leży ze względu na sylwetkę, jednak bardzo mi się to podoba, nikt nie widzi nas jadąc z tyłu. Do cofania dodatkowo przyciemniona szybka zamontowana pionowo w klapie bagażnika. Lusterka sterowane elektrycznie to wygoda przy cofaniu blisko krawężników itp. Gdy podjedziemy za blisko sygnalizacji świetlnej to można lekko otworzyć szyberdach i już widać kiedy zmieni się światło bez...
~Folklor
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Widocznosc jest dobra poniewaz to male auto i ma duzo szyb :D hehe jednak trzeba sie przyzwyczaic do tego spojlera z tylu jak sie patrzy przez wsteczne lusterko . zalezy wiekszosc crxow niema tego spojlera .
~Inur
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Świetna, trzeba się tylko przyzwyczaić do tego że z tyłu w połowie lusterka jest spoiler. Ale auto jest krótkie i naprawde przy manewrowaniu widać wszystko dookoła.
~ARENA51 email:kunta@konto.pl
Coupe 1.6 i 16V 131KM 96kW
dobra, tylko trzeba się do niej przyzwyczaić i prowadzi się bez problemów (chodzi o cofanie), rzaden problem z tylną szyba dla fachowca ;)))
~Maciuuuus
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Z przodu widać wszystko , a ztyłu nic ;] , ci jadący z tylu niech sie martwią o swoje bezpieczenstwo , aj martwie sie o swoje i wszystko jest OK
~gieniek66
Coupe 1.6 i 16V 131KM 96kW
z przodu jest idealne,troszeczke gorzej jest do tyłu ale za to lusterka boczne są spore tak więc to nadrabia.
~Kras
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Generalnie bardzo dobra. Wielka, nieco obła tylna szyba wymaga przyzwyczajenia. Mała szybka w tylnej klapie bardzo ułatwia parkowanie.
~PROWOKATOR_@poczta.onet pl
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
ja tam nie wiem co pisze reszta....ale jak dla mnie jest oki....tył też przecież jest jeszcze mała szyba w klapie od bagażnika....
~Bartek bart_pl@poczta.onet.pl
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Z przodu b. dobra, z tyłu byłoby bardzo źle (szczególnie mając spojler) gdyby nie pomysłowa przyciemniana szybka
Dziennik kosztów dla Honda CRX II
7,4
7,4
~EE8 VTEC
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Tylko w lusterku wstecznym mniej widać co mi bardzo pasuje, samochód jest hardkorowy i za to go kocham.