Ocena kierowcy - Honda CRX III

Bostorn, 13 lat temu
Silnik 1.6 ESi 125KM 92kW
Rok produkcji 1993
Honda CRX III 1.6 ESi 125KM 92kW 1992-1997 - Oceń swoje auto
Inne : jego urok i praktycznośc, począwszy od silnika po zdejmowany dach, aż po wielki jak stodoła bagażnik
Autko wspaniałe dla młodych i starych którzy lubią sie zabawic, poszalec i poczuc wiatr we włosach, jestem pod wielkim wrażeniem tego co te autko sobą prezentuje i ile radości przynosi właścicielowi, baaa nawet części bielisny damskiej już znajdowałem na masce ^_^ \"pussy magnes\" po prostu a nie autko ;d
aby dobrze jechac to i trzeba obrotów, ale jak w mieście jakaś menda mi się wlecze i utrudnia życie to i od 2ch tysięcy ładnie się zbiera
utwardzone, obniżone, 120 w zakretach do 60st to pikus, zakręty 90st 60-80 jak ktos potrtafi dobrze wjechac, cuuudo, ale nie na nasze dziurawe drogi ;/ już mi sprężyny zaczynają jęczec od dziur i nierowności
świetnie się prowadzi, jak sportowym autem, jednym za ciężko innym nie, ale tu trzeba czuc ze się jedzie perfekcja czysta ps: dużo zależy od opon, na szerokich letnich i prawie łysych ciężko mi się kręciło, zażucilem zimmówki węższe i od razu lżej i przyjemniej
świetna, jedynie co na boki troszkę trzeba sie wychylac ale przednia szyba jest bardzod obrze ułożona, mam 180cm i mogę na milimetry zaparkowac przy aucie czy też innej przeszkodzie
z benzyną ciężko , jak sie dużo jeździ to i dużo pije, jak na taki silnik
świetne ogrzewanie, trzeba uchylac szybe tylnią dzięki której jest fantastyczna wymiana powietrza
duzo miejsca, wygodnie, mięciutko, idealne autko na trasy
mogło by byc lepiej, ale w sportowych autkach czy ktoś wymaga wyciszenia??
części nie są drogie, spalanie jest najgorsze, przy mocnej nodze 10l i wiecej, zatankuje za 50 przejade 120km i rezerwa sie zapala... ;/ mogło by byc tanie z tą benzą
autko kultowe to i cena nie jest mała, ale warte każdych pieniędzy
jak narazie odpukac nic sie nie psuje
silniczek łyka olej, ale to od poprzedniego wlasciciela, bd musiał to zrobic konkretnie i wtedy zobaczymy, ale Honda to Honda, tu nic się samo nie psuje :D

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 ESi 125KM 92kW [l/100km]

8,2