Szukaj

Dane techniczne Honda CRX III – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2
Liczba miejsc
2

Wymiary zewnętrzne

Długość
3995 mm
Szerokość
1695 mm
Wysokość
1255 mm
Rozstaw osi
2370 mm
Rozstaw kół - przód
1475 mm
Rozstaw kół - tył
1465 mm
Prześwit
140 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
890 mm
Długość siedziska przedniego
510 mm
Całkowita długość wnętrza kabiny
865 mm
Całkowita szerokość wnętrza kabiny
1355 mm
Całkowita wysokość wnętrza kabiny
1035 mm

Wymiary bagażnika

Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
300 l
Szkic techniczny
Szkic techniczny Honda CRX III

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Honda CRX III
Porównaj parametry
Honda CRX III
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Honda CRX III
Honda CRX III