Ocena kierowcy - Honda CRX III

Rok produkcji 1992
Honda CRX III 1.6 i VTi 160KM 118kW 1992-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : niesamowite ze 1.6 może tak latać
Zawieszenie : polskie drogi
Mam 23 lata i jest to idealny samochód dla młodego kawalera zapier...a jak szalona, zaje.....e wygląda, szczególnie bez daszku, czerwony kolorek milano red, czarne lakierowane felgi i tlumik dla wyrazniejszego odglosu VTeca. Ceny czesci i koszty eksploatacji schodzą na drugi plan, dla czegoś trzeba pracować hehehehe
B16a2 co tu duzo pisać wysoko sie kręci i pięknie śpiewa :D:D:D
Doskonale zestawiona do możliwości silnika
Mógł by być troszkę bardziej precyzyjny ale i tak jest dobrze
Mnie denereuje ramka małej bocznej szyby w drzwiach ale to raczej juz moje widzimisie do tylu elegancko czasem z cofaniem mam problemy ale to z przyzwyczajenia do wiekszych samochodów
Jak na samochód produkowany od 92 to zaskakuje ponadczasowością w środku przyjemniej niż w nie jednym 8 latku
Można robić hardcore Jesienia (nie polecam) ogrzewanie na 4, szyby zamknięte i bez daszku gwarantuje ze nie przewieje, bardzo szybko sie nagrzewa
Kierowca jak i pasażer w pozycjach lezacych 4 literkami po asfalcie zaje....e wrażenia hehe
heheh z tym to jest problem szczególnie od 4.5tys rpm ciekawe dlaczego ?? ;) a tak na poważnie to dobrze ze plastików nie słychać przy dużych prędkościach heheh (silnik zagłusza )
Jeżeli niechcesz spalić dużo to nie spalisz jak na 1.6 163 PS to naprawdę nie dużo pali najmniej udało mi sie 6 najwięcej 12, nie szchodzilem z vteca, około 9 pali zimą na letnich oponach
Swoją kupiłem za 12 tyś musiałem troszkę zainwestować na początek: tulejka + sworzeń drobne klepanko tyłu + malowanie. Ostatnio zająłem się drobnostkami pomalowałem pokrywę zaworów i zaciski hamulców, zakupiłem tarczę indiglo wiec jak sami widzicie narazie same pierdołki, interesowałem sie cenami częsci i wiem że nie są tanie na szczescie jest trochę zamienników i rynek wtórny jest calkiem spory
Jak były ostatnie mrozy na podlasiu czyli -22 to mi kierunki pozamarzały, musiałem wajchę dociskać mocniej do końca aby zaskoczyła a z reszta nie mam problemu
Z poważniejszych usterek to tuleja wachacza koszt 30 zł zamiennika JC AUTO w intercarsie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i VTi 160KM 118kW [l/100km]

8,1