Ocena kierowcy - Honda CRX III

Rok produkcji 1994
Honda CRX III 1.6 i VTi 160KM 118kW 1992-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : mniaaaaaaaaaaaam
Karoseria : uszczelki
Silnik : wyciek koło zaworów (70 zł :))
Kocham samochód, kocham jego wygląda,a szczególnie silniki. Kocham też kobiety, które same sie do niego pchają ;)
Silnik to geniusz japońskich konstruktorów. Można zakochać się w jego dźwięku, gdy tylko załącza sie Vti. Najlepsze jest jednak to, że można nim jeździć normalnie i tutaj znów kolejna zaleta, niezwykla elastyczność.
Skrzynia krótka, dobrze ulokowana, bez większych problemów eksploatacyjnych.
Dotykasz kierownicy, a samochód delikatnie skręca. Za te pieniądze wątpię, że znajdziecie cos lepszego. Można wyczuć kolory lini malowanych na jezdni :)
Jak to w samochodach tego typu do przodu ok, gorzej do tyłu. Ja jeżdżę na lusterkach ;)
Troszkę on jest plastikowy, ale ja sam za niespełna 2 i pół tysiąca sobie z tym poradziłem.
Pracują bardzo przyzwoicie.
To 2 osobowy samochód i dla nich miejsca jest aż za dużo. Bagaznik też jest bardzo duzy, sam się zdziwilem.
Jest idealnie, można rozmawiać szeptem, ale gdy obrotomierz przekracza 5 i pół tys. obrotów robi się tak przyjemnie, że nikogo i nieczego poza silnikiem nie chcielibyście słyszeć.
Śmieszne pieniądze jak na taki samochód i taką moc. Wierzcie mi, że nic mądrzejszego w tych pieniadzach nie znajdzicie.
Juz mówiłem, nic w takich pieniadzach, tak fajnego, mocnego i jednoczesnie oszczednego nie znajdziecie
Uszczelka od dachu delikatnie mi przeciekała to wszystko ;)
Zdarzyło mi się tylko raz spotkać ze znakiem drogowym, poza tym żadnych niespodzianek, a przypominam samochód ma 16 lat !

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i VTi 160KM 118kW [l/100km]

8,7