Ocena kierowcy - Honda Legend II Sedan

Goofy, 16 lat temu
Silnik 3.2 i 24V 205KM 151kW
Rok produkcji 1993
Honda Legend II Sedan 3.2 i 24V 205KM 151kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Inne : Kobiety nie zwracają na to auto uwagi wogle do czasu pierwszej przejażdżki:D POLECAM NA PODRYW
Jak dla mnie bomba
Bardzo elasyczny. Przemiły dzwięk. No i oczywiście jakieś kiepskie BMW mogą skoczyć na światłach:D
Drobne wyszarpnięcia przy zmianie z 1 biegu na 2, ale jako tako do samego automatu nie mozna sie przyczepić
Na atostradzie idealne przy 200km/h pełana pewność w prowadzeniu. Na naszych dziurawych drogach... no coz żade auto chyba tego nie lubi:P
jezeli kto.s potrafi posługiwac sie lusterkami chyba nie bedzie miało problemu z prowadzeniem tej wielkiej gabloty:)
jeden żut oka i wiesz wszystko! Chyba własnie o to chodzi!!! Gratulacje dal Hondy
Z przodu lepiej i wygodniej by nie mogło być z tyłu no cóż wsiadanie nastręcza troche problemów ale sama pozycaj z tyłu jest wygodna. Nawet oboby wysokie nie nażekały:)
Wyciszenie jest bombowe. Cały czas słychac idealny pomruk silnika:) No chyba że słucha sie radia które w tym wypadku tez jest nie do pogardzenia ale marak Bosse zobowiązuje.
no cóż napewno to nie jest WV Luppo który pali 3 L ale wydaje mi sie że jak na takie auto 14 L w mieście to nie jest porażający wynik. Na trasie 10 L uważam że jest też bardzo dobrym wynikiem. Szczególnie jak wziąśc pod uwage elastcznośc i możliwości auta:D
Nie wiem nie interesuje mnie to chciałem to auto to je kupiłem a teraz nie mam zamiaru sie go pozbywac
No cóż Japończyk. I wszystko jasne:)
Jak wyżej:)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 i 24V 205KM 151kW [l/100km]