Ocena kierowcy - Honda Legend II Sedan

Artur [legend@2com.pl], 17 lat temu
Silnik 3.2 i 24V 205KM 151kW
Rok produkcji 1991
Honda Legend II Sedan 3.2 i 24V 205KM 151kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
[Acura - Legend] - 7sek do 100km/h; cichy silnik; jak jest cieply to na parkingu przy lekkim wietrze nie slychac jak pracuje.
[Acura - Legend] - automat troche malo plynnie zmienia biegi ale robi to zawsze w doskonalym momencie; poza tym przy gazie do "dechy" gdy zmienia bieg z pierwszego na drugi opony piszcza - a auto ma 15 lat !
[Acura - Legend] - doskonale sie trzyma drogi i swietnie sie zmienia pasy ruchu przy duzej predkosci - szkoda ze w usa nie da sie w ogole szybko jezdzic - a dzieki niej mandat juz mam.
[Acura - Legend] - nie mam w swoim wycieraczki na tylnia szybe, nie wiem czy zadna Legend nie ma tej wycieraczki - przydalaby sie czasem.
[Acura - Legend] - u mnie jest chyba cos nie tak - nie da sie w 2 minuty nagrzac zima wnetrza, ale przeciez nie musze tak szybko wysiadac.
[Acura - Legend] - doskonale dla kierowcy; jako pasazer to nigdy nia jeszcze nie jechalem.
[Acura - Legend] - 15 ma lat, jest w srodku cicho; na tyle cicho ze nigdy nie uzywam szyber-dachu bo niepotrzebnie to zakluca cisze wewnatrz
[Acura - Legend] - w trasie przy dozwolonych predkosciach przejedzie nawet 25mil na galonie - to bardzo dobrze...
[Acura - Legend] - niby po 15 latach do wymiany sa szczotki w silniku do wentylacji i ogrzewania wnetrza; po malu zaczynaja (ale pomalu) kruszyc sie uszczelki gumiwe w drzwiach - ale jeszcze dlugo zanim wypadna... Troche slaby juz spryskiwacz przedniej szyby.
[Acura - Legend] - powazna usterka to byla wymiana opon i wymiana amortyzatorow i klockow hamulcowych. Tu sie nic nie psuje. Aha - nawala licznik predkosciomierza a za nim w parze Criuse Control - naprawa: jakies 200$ w usa
Honda Legend II Sedan