Lista ocen Honda Legend III (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Znaczna większość usterek miała związek z instalacją LPG. Te pozostające w mniejszości, a które mnie spotkały, to: zapieczone tłoczki w zaciskach hamulcowych (tył), popiskujące hamulce przód, drobne problemy z katalizatorem, usterka silniczka zmieniającego pozycję fotela kierowcy. I to chyba tyle drobnych usterek.
~farabelo
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Auto mnie jeszcze nie zawiodło,dbam o nie i to chyba przyczyna.Kilka małych pierdół:przetarty kabelek uruchamiający klimę oraz zawiszajacy sie termostat(zrobione w serwisie).Poza tym znakomicie sprawuje sie na gazie.Dobra sekwencja +przeglądy na czas.To jest to.
~Artur
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Auta z końcówki lat 90-tych siłą rzeczy muszą się psuć.Wszystko zależy od stanu danego modelu jaki się kupi.Ja swoją drugą Legendę kupiłem w lepszym stanie niż pierwszą i mam nadzieję że się to sprawdzi.
~Warmachine
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Przez 2 lata eksploatacji wymieniłem 2 żarówki , wahacz przedni (90 zł) oraz olej, filtry i uzupełniłem klimatyzację. A i wymieniłem pióra wycieraczek : ))
~alfa166@poczta.onet.pl
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
doskanaly samochód. Uważam że zaslugą tego jest montaż bezpośrednio w Japonii. Typowe auto Made in Japan i to chyba jego największy atut.
~sinus
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
NIe wiem co mam napisać. Zapchane spryskiwacze szyby. Podnośnik - nieporozumienie. Wymiana koła na poboczu (marzec) powinna być refundowana przez HONDĘ
~Damian Śmigielski
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Żarówki podświetlające klawisze we wnętrzu.. trochę zabawy z wymianą ale jest spoko. Jeden przegub wahacza... poza tym cudo
~Michał
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Żadnych usterek - tylko bieżące wymiany: płyny, oleje, filtry itd
~olaf1974@interia.pl
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
nie ma żadnych drobiazgów, wszystko chodzi i działa idealnie
~olaf1974@interia.pl
raz miałem problemy z elektryką. "winowajcą" okazał się 10cm kabelek