Lista ocen Honda Legend III (28) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kele
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
auto niezawodne i po 9 latach eksploatacji/pierwszy właściciel-salon/ prawie bez różnicy w wyglądzie i komforcie jazdy. Klasyczna niestarzejąca się sylwetka. Szkoda, że nowy LEGEND odbiega od klasyki i upodabnia się do innych aut. Polecam każdemu takie auto jak HONDA LEGEND !!!
~dar_wro
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
fantastyczne auto, zwłaszcza jak ktoś jest miłosnikiem hondy, jest to moja 5 hodna (poprzednio 4 x accord) i doprawdy musze przyznać że Honda to je to!!! :-) Można miec uwagi do skrzyni biegów czy rzeczywiscie 4 stopniowa skrzynia biegów jest wystarczająca dla tego auta
~olaf1974@interia.pl
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
auto z klasą i ponadczasową spokojną linią nadwozia. Nie jest tanie przy zakupie, ani w esploatacji, ale daje naprawdę dużo radości z jazdy. Na pewno można je traktować jak inwestycję długoletnią (ja mam zamiar pojeździć swoim ok 10 lat)
~olaf1974@interia.pl
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Po prostu rewelacja. Zawsze szukałem samochodu dużego i wygodnego, który jednocześnie nie rzucałby się w oczy (choć prz limuzynie o długosci 5m to raczej trudne). Myślę, że ten wóz jest zbliżony do mojego ideału
~alfa166@poczta.onet.pl
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Generalnie caloksztalt musze ocenić na 5. Jak dla nie skrzynia powinna szybciej redukować ale zawsze można sobie samemu przelączyć z D4 na D3 i jest OK. Najważniejsza cecha tego auto to NIEZAWODNOŚĆ.
~gocha nsi_polish@@yahoo.com
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Jest to piekny samochod. Elegancki ale nie rzucajacy sie w oczy jak BMW czy MERC. Malo znany w Polsce. Dla KONESERA. Uwielbiam jazde. W sam raz dla kobiety sukcesu.
~Warmachine
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Idealne auto dla ludzi, którzy cenią komfort, niezawodność i przyjemność z jazdy samochodem. Legend nie rzuca się w oczy więc pod remizą nie zabłyśnie.
~Dave
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Rewelacyjne i nie doceniane auto. Komfortowe niezawodne i mające swój urok. Świetne wyposażenie w standardzie.
~jarekgr@poczta.onet.pl
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
kawał porządnego samochodu; ponadto inna klasa kierujących niż w A4 czy A6 lub BMW 3-5; ogolonego w dresie nie widziałem w H-L
~art
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
ja nie mam zastrzeżeń, bardzo wygodny samochód na długie trasy, a ludzie też się oglądają, czasem tylko problem z parkowaniem