Ocena kierowcy - Honda Legend IV

Silnik 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Rok produkcji 2007
Honda Legend IV 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : jeździ jak przyklejony + cisza w środku
Przejechałem hondą około 40tys km i już wiem że będzie problem na co to wymienić. Cisza, napęd, mimo wszystko moc - cóż chcieć więcej. Dodatkowo nietuzinkowe auto, bardzo żadko spotkać kolege w Legend.
papierowy tygrys, prawie 300KM , ale nie czuć tej mocy. Z pewnością masa+skrzynia automatyczna niwelują moc. Wielkość auta nie służy do ścigania, ale jak trzeba jest czym przyspieszyć.
Troche powolna, manetki przy kierownicy nie na wiele się przydają. Jedyny plus jak wszyscy mówią - pancerna, wymieniac olej i jeździć
Tu jest perfekcja, napęd SH-AWD , na slimakach autostardowych jak przyklejony jeździ
Dla mnie dobrze, nawet po trasie wakacyjnej z rodzinką 1100km w jeden dzień, nikogo nie bolały plecy i trochę niżej . Lepiej niż w acco VIII.
wentylacja przednich siedzeń + . Minus daję za ręczne sterowaniem nawiewem - trezba wejśc w meni na wyświetlaczu aby dość do tych opcji. Stworzony aby cały czas jeździć na klimatroniku
j.w
bez zastrzeżen, a mam 185cm
Auto płynie, naprawdę jest cichutko, ale powyżej 4000obr "stara dobra honda" no i silnik v6
jeźdzę na gaz, więc jest ok, z drugiej strony ile ma palić auto o masie prawie 2t, napęd na 4 koła + automat. trasa od 11-14 l gazu ; miasto -15-18l
Dziś jest ok, mozna kupić za około 45 tys auto 9-10letnie od pierwszego własciciela, który serwisował.
głośnik brzęczy, ogólnie jak na te lata jest dobrze
nie było

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW [l/100km]