Oceny Honda Odyssey I

Oceny Honda Odyssey I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Honda Odyssey I

~Człowiek
Honda Odyssey I
Ogólnie jest tak że mam 20 lat, nie mam swojej rodziny firmy itd, wiec nie potrzebuje takiego auta. Gdyby nie to że miałem okazje wyrwać go za pół ceny to nie pomyślałbym nawet o vanie. Najpierw chciałem go sprzedać i zarobić ale stwierdziłem że go zostawiam. Nawet za te 10tys zł nie kupie lepszego wózka. Lubie to że jest duże, że ma moc, że dobrze wygląda, że ludzie pytają mnie co to za auto? i że nie spotkałem jeszcze innego odysseya na...
~Owoc e-mail:bananand@o2.pl
Honda Odyssey I
Jak na samochod z 1995r jestem z mojej Hondy bardzo zadowolony!Komfort i przestrzen dla wszystkich pasarzerow jest jak w prawdziwych vanach,uklad napedowy jest dopracowany a wyglada bardzo fajnie pomimo swego wieku.A te pare wad niewplywa drastycznie na ocene ogolna!
~paddy
Honda Odyssey I
od niedawna jestem posiadaczem hondy odyssey z napedem 4wd i wszystko byloby w porzadku...........podczas skrecania przy wolnej jezdzie da sie odczuc szarpanie w tylnim moscie nie mam pojecia co to jest.Prosze o pomoc jak ktos mial z tym do czynienia.E-mail paddythepol@onet.eu
~Janusz - Wrocław
Honda Odyssey I
Szczerze polecam - i napewno zmianiajac auto na nowsze mocno bede bral pod uwage Odyssey II lub III generacji z 3,5 l. silnikiem V6
~KrzyH
Honda Odyssey I
super autko!!! polecam wszystkim, dla których radość z jazdy to: wygoda, duża ładowność i brak kompleksów na stacji paliw!!!
~bogucki.auto@interia.pl
Honda Odyssey I
mielismy w firmie 3 hondy,kupione w salonie ,serwisowane,zrobily po 300-400tys km,w styczniu zmienilismy na nowe modele po 196tys zl. nie wyobrazam sobie innej marki.
~pablo911@interia.pl
Honda Odyssey I
raz wydajesz sporo pieniedze,ale potem cieszysz sie przez dlugie lata.latwosc odsprzedazy.klopoty z kupieniem.
~marcopolos.@interia.pl
Honda Odyssey I
mistrzostwo w tej klasie ,dla pasazerow w tylnym rzedzie rowniez (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~wit
~pawlica.tro@interia.pl