Ocena kierowcy - Honda Odyssey I

Człowiek , 12 lat temu
Rok produkcji 1995
Honda Odyssey I 2.2 145KM 107kW 1995-1998 - Oceń swoje auto
Inne : Komfort
Ogólnie jest tak że mam 20 lat, nie mam swojej rodziny firmy itd, wiec nie potrzebuje takiego auta. Gdyby nie to że miałem okazje wyrwać go za pół ceny to nie pomyślałbym nawet o vanie. Najpierw chciałem go sprzedać i zarobić ale stwierdziłem że go zostawiam. Nawet za te 10tys zł nie kupie lepszego wózka. Lubie to że jest duże, że ma moc, że dobrze wygląda, że ludzie pytają mnie co to za auto? i że nie spotkałem jeszcze innego odysseya na drodze (chyba ze nowego) Połowa moich kumpli chce to auto kupić ode mnie jak uzbierają forse. Założyłem mu felgi Borbety szerokość 225 i wygląda idealnie. Po prostu lubie sie nim wozić.
Jak się wkręci na obroty to idzie, niejednego Civica zdarzyło się odstawić. Nie wiem czy w tamtych latach robili szybsze vany, ale znajomi sie troche zdziwili. Dźwięk taki sobie, na obrotach drze się jak diesel. Założyłem gaz BRC i różnice widze tylko na autostradzie, bo na banzynie leciałem 195 kmh a na gazie 180, tak normalnie to nie narzekam. Jak sie jedzie w 6 osób to lekka zamula
Nie miesza niepotrzebnie,redukuje nawet szybko ale nie trzeba wciskać pedała w podłoge bo za mocno zredukuje i na sekunde wkreci do odcięcia i wrzuci następny. Trzeba tak rozsądnie z gazem
Buja się na boki, ale to moze ja za szybko w zakręty wchodze
Widać wszystko do przodu do tyłu na boki
Od razu wszystko rozkminiłem, chociaż wszyscy mylą przycisk \'lock\' ze sterowaniem szybą i pytają co jest?
Klimę musze zrobić wiec nie wiem, ale grzeje się bardzo szybko, na tylne siedzenia są nawiewy w suficie, dobry gadżet
Lepiej być nie może, mam cztery oddzielne fotele z podłokietnikami a w trzecim rzędzie tyle miejsca co w golfie 3drzwiowym
Muszę chyba podociągnać drzwi bo coś szumi
Nie liczyłem dokładnie ale wiem że wczoraj wlałem sobie gazu za 30 zł i przejechałem może z 70 km. Podejrzewam ze z 14 litrów średnio weźmie, ale to i tak się opłaca bo jakiś 1.9tdi w takiej budzie spaliłby 7 litrów. Koszty takie same a te 150 koni pod butem jest i zawsze to benzyniak.
Nie wiem bo mam go z okazji ale na allegro stoją po 8 tys i raczej są tyle warte, a już na pewno są warte wiecej od sharanów i innych
jakieś tam usterki są może... chociaż nie wiem
Nie zdarzyło się

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.2 145KM 107kW [l/100km]