Lista ocen Honda Odyssey III (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
To samochód 8 osobowy. Wymontowałem fotel środkowy z drugiego rzędu i podróżuje tam nasz pies, trzeci rząd dwoma ruchami znika w podłodze wtedy jest to już bagażówka. A po wyjęciu drugiego rzędu wchodzi tapczan i zostaje jakieś pół metra po długości. Więc jeśli chodzi o przestrzeń to brak skali abym mógł właściwą ocenę zaznaczyć.
~kos_tomasz
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Typowe auto, rodem z USA - miejsca tak dużo, że z przodu, jak w Hondzie FRV, można by spokojnie instalować 3 fotel. Szkoda, że Honda nie wpadła na pomysł zrobienia rozkładanych stolików dla pasażerów. W VW często się one przydają. Dla mnie bardzo ważne było wrażenie jazdy samochodem osobowym a nie dostawczakiem z fotelami.
~Gałgan
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Trudno wielkość wewnątrz samochodu porównać z jakimkolwiek europejskim autem!!! Przesiadanie się z niego nawet do Mondeo, czy jakiegokolwiek miniwana z Europy jest trochę trudne gdy człowiek się przyzwyczai do Hondy Odyssey.
~ojciec
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Nawet w trzecim rzędzie b wygodnie mogą podróżować dwie dorosłe osoby (ja jechałem około 600 km i OK ). Środkowy fotelik w 2 rzędzie (ten składany )raczej dla dziecka .
~trek@poczta.onet.pl
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Mistrzostwo. 4 kapitańskie fotele z podlokietnikami, wygodny i przestronny trzeci rząd (chowany w podłogę) dodatkowy wyjmowany trzeci fotelik w drugim rzędzie. Max osiem osób w aucie
~Radek Honda Odi
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
I tu muszę powiedzieć że jest dobrze ba nawet bardzo dobrze. Przy moim wzroście 199 nie ma problemu osoba siedząca za mną.
~Artur
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
wszystkie miejsca pelnowymiarowe, mnostwo miejsca pomimo instalacji fotelikow dzeciecych.
~Barbara i Tomasz Wałcz
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
sporo miejsca, ale siedziska twarde i zle trzymają
~auto.do.slubu@interia.pl
Znakomita naprawde ZNAKOMITA.