Lista ocen Honda Odyssey III (18) - Silnik

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kos_tomasz
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Silnik w wersji EXL ma 241 koni. Przyspiesza doskonale, prędkość maksymalna nieco powyżej 190km/h - nieźle, przy tej masie i rozmiarach. Motor pracuje jedwabiście i bardzo cicho. Czekając w porcie kontenerowym na dokumenty celne widziałem sporo z tych - "prawie nowych, bezwypadkowych". Bebechy na wierzchu, a rozładunek możliwy jedynie wózkiem widłowym, bo same nie jeździły... To pewnie te, o których teraz piszą niezadowoleni. Wady zawsze mogą...
~Grzegorz
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Silnik doskonały mam model VCM - z wariacyjną pracą cylindrów, odłącza je automatycznie 2 lub 3 z sześciu i świeci się lampka ECO, zagazowywanie niepotrzebne:) a przy tym moc zostaje. Przyspieszenia może pozazdrościć większość użytkowników drogi. Brak tzw turbodziury przy gwałtownym przyspieszeniu - to patent Hondy
~ojciec
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Wystarczająco mocny ,przyspieszenie dobre (ABS-y z BMW lekko się dziwią gdy widzą tylne światła tej szafy ),górek nie czuje nawet przy pełnym obciążeniu .Czego można chcieć więcej .Szkoda że ze względu na VCM nie można zamontować gazu (nie lubię płacić za benzynę ).
~Gałgan
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Silnik jest bardzo mocny. W samochodzie prawie bezgłośny. Najbardziej podczas jazdy słychać opony, ale podobno tylko Micheliny które są oryginalnie montowane do tego auta. Wymienię to sprawdzę. Zaznaczyłem \"dobrze\" ze względu na spalanie.
~Artur
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Dzeci mowia o tym auttku - wyscigowy autobus :). 252 km przy niecalych 1800 kg daje rade. Zadnych problemow z silnikiem - przejechane 142 tys z czego 50 przeze mnie. rozrzad moglby byc na lancuhu w zasadzie.
~krzysiek.wg@gmail.com
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Kupiłem to autopół roku temu.Jest naprawde rewelacyjny pod kazdym wzgledem.Sprzet adio-video bardzo dobry.Problem z dostrojeniem radia i ogranicznik regionow dla DVD
~Radek Honda Odi
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Pracuje równo, w cale nie jest głośny (podejrzewam kwestię wyciszenia) przy 180km/h nie ma tragedii w porównaniu do Caravele
~Janusz
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Przyspieszenie w tak dużym samochodzie - super Cichy silnik. Trzeba pamiętać co ok 50 tyś km regulować zawory..
~Wrocław AGA Komis
Minivan 2.4 i 16V 160KM 118kW
słaby silniczek, bez mocy jak n aspore auto. Dodatkowo problemy z osprzętem silnika, oraz elektroniką
~zawiedziony
Minivan 2.4 i 16V 4WD 160KM 118kW
głośny, żeby szybko przyspieszać potrzeba bardzo wysokih obrotów, wówczas wyje koszmarnie