Lista ocen Honda Odyssey III (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kos_tomasz
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Nienaganna widoczność mimo dość szerokich i daleko wysuniętych przednich słupków. W Sharanie już dwukrotnie w ich "martwym polu" umknęła mi drobna babcia - przechodzień i było gorąco. Widoczność do tyłu dzięki ogromnym lusterkom bocznym i wewnętrznemu jest w Hondzie świetna. Dodatkowo w tej wersji jest kamera cofania z wyświetlaczem w lusterku wstecznym - bajka.
~Gałgan
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Widoczność do przodu super. Do tyłu bez kamery lub czujników kiepsko. Trudno zaparkować tym grubo ponad pięciometrowym smokiem. Przeszkadzają równiż przednie szerokie słupki, ale tak zaczyna być niestety w wielu nowych autach. Sztywność nadwozia i z tym związane bierne bezpieczeństwo to wymusza.
~auto.do.slubu@interia.pl
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
To dziwne, ale jezdze nia prawie 3 lata, nie mam czujnikow cofania i jeszcze nie zdarzylo mi sie w kogos lub w cos udezryc. Kwestia przyzwyczajenia przy parkowaniu. POLECAM ZAWSZE TYLEM
~ojciec
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Trzeba uważać na skrzyżowaniach już nieraz zaskoczył mnie samochód z prawej (zasłania słupek ) .Przód ,tył,lusterka - doskonale .Do cofania mam kamerę.
~Grzegorz
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Siedząc wysoko widzisz więcej niż inni:) W środku kierowca ma lusterko do rozmów z pasażerami z tyłu.
~md_kuzniar@poczta.onet.pl
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Duże auto, więc trzeba dobrze patrzeć przy cofaniu w ciasnej uliczce
~Barbara i Tomasz Wałcz
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
no nieeeee, tu nic nie widać, kierowca musi się wychylać przez te przednie słupki
~trek@poczta.onet.pl
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Bardzo dobra we wszystkich kierunkach pomimo dużych gabarytów samochodu
~Radek Honda Odi
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Słupki przednie troszeczkę ograniczają widoczność
~Janusz
Minivan 3.5 V6 252KM 185kW
Duży samochód, poprawić lusterka, choćby o martwy punkt