Ocena kierowcy - Honda Prelude IV

seryjny, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1996
Honda Prelude IV 2.0 i 16V 133KM 98kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Inne : uczucie jakie mi towarzyszy przy wsiadaniu i wysiadaniu:D kozackie hehe :D
Karoseria : lubi miejsca porudzieć ;p
jestem bardzo zadowolony, moje pierwsze własne auto :) dobrze się w nim i z nim czuje, podobne do siebie pasujemy :D Sylwetka super! Przednie reflektory, szyberdach, lotka z tyłu i wysokość auta dodają charakteru. Deska rozdzielcza bardzo charakterystyczna, fajne fotele no i zaje*isty ręczny! :D
Nie zauważyłem chyba żadnych problemów, czasem po mocnych mrozach ciężko zapalał, ale to raczej chyba wina elektryki(rozrusznik, akumulator), muszę sie tym zająć wreszcie ;)
Intuicyjna, że tak powiem :P Działanie w porządku
Niektórzy, którym pozwalałem sie przejechać twierdzili, że mały obszar widoczności... dla mnie to kwestia bardziej przyzwyczajenia do modelu auta sportowego, widzę wszystko co powinienem ;)
Kwestia czy pasuje nam na \'sportowo\', jak dla mnie wszystko współgra, jeździ się z frajdą :) Nie ma tylko za bardzo miejsca na hmm jakieś dokumenty, papierowe pierdołki i też inne drobiazgi, przeważnie jeżdżę sam, więc z tyłu rzucam ;p schowek przy pasażerze nic nie zmieści ;p a ta trumienka przy ręcznym też nie za duża...
Jak sie ma ochote to przeciąg można miły zrobić w lat ;) szyberdach jest mega fajny! ;) w mrozach, po odpaleniu i chwili jazdy grzeje z nadmuchów naprawdę mocno
Kierowca ma typową wygodę jak w sportowym aucie, trzeba lubić taką pozycję hehe ;) Pasażerowie z tyłu, no cóż... polecam wozić tylko drobne kobietki ;)
średnio wypada, przynajmniej ja słysze dużo ;) aczkolwiek przyjemne brzmi ;)
2.0 lubi wypić, więc spalanie nie powinno dziwić nikogo ;) jest ok
krótko: WARTO!!
a to antentka trzeszczała, a to czasem nie dmuchnie z nawiewu, a to mi sie drzwi pasażera przyblokowały, pierdoły ale nie miałem czasu się tym jeszcze zająć i ot cały problem;)
Mam auto dopiero od roku, nic nie \"złapałem\" poważnego ;) więc jest dobrze, póki co... ;)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 133KM 98kW [l/100km]

11,0