Szukaj

Dane techniczne Honda Prelude IV – wybierz silnik

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2
Liczba miejsc
4

Wymiary zewnętrzne

Długość
4440 mm
Szerokość
1765 mm
Wysokość
1290 mm
Rozstaw osi
2550 mm
Rozstaw kół - przód
1525 mm
Rozstaw kół - tył
1515 mm
Prześwit
145 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
915 mm
Długość siedziska przedniego
500 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
855 mm
Długość siedziska tylnego
415 mm
Całkowita długość wnętrza kabiny
1695 mm
Całkowita szerokość wnętrza kabiny
1430 mm
Całkowita wysokość wnętrza kabiny
1065 mm

Wymiary bagażnika

Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
278 l
Szkic techniczny
Szkic techniczny Honda Prelude IV

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Honda Prelude IV
Porównaj parametry
Honda Prelude IV
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Honda Prelude IV
Honda Prelude IV