Ocena kierowcy - Honda Prelude IV

adrianse@opl.pl, 17 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1995
Honda Prelude IV 2.0 i 16V 133KM 98kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : ma to cos za czym oglądają się ludziie na ulicy
japońskie dzieło sztuki tan model ma juz 15 lat i zachwyca podejżewam że wzorowo utrzymane egzemplaże bedą w cenie przez cały czas jako samochód i jako unikat a puzniej zabytek motoryzacji to jeden z tych wyjątkowych
Silnik pracuje cicho jak przystało na japońskie auto , ale po otorzeniu drugich zaworów budzi się w nim wojownik to słychać i czuć w fotelu
pracuję bez zarzutu jak ja to mówie jest za perfekcyjna miałem wcześniej accorda 94 2.0i i myslałem ze synchronizatory nawalają ale tak ma być i nie jest to wada ale specyfika skrzyni hondy . lubi szarpnać jezeli ktoś jest nieprzyzwyczajopny do sprzegła
jak na polskie drogi jestem m ile zaskoczony dałem ocene 4 ale dlatego ze biorę pod uwagę polskie drogi jest twardę ale takie ma być na zakrętach ten samochód zaprzecza grafitacji
tu nie jest za rewelacyjnie ale cos za coś trzeba być obiektywnym
japońska perfekcja
z rtyłu rozpacz jeżeli masz duze dziecko albo rodzine zapomniej o wypadach na majówkę cztery miejsca to teoria w dowodzie wygode zapewniaja tylko dwa kubełkowe fotelę z przodu . za to tylne to mi8ejsce na torbę:)
japońska technika początku lat dziwiedziesiątych w audi 100 z 94 jest głośniej czasami spoglądam na obroty czy pracuję jest bardzo cichy.
zużycie mi odpowiada dla mnie rewelacja
najlepiej wydane 11 tyś tyle za nia dałem
antena z tyłu i elektryczne szyby pod żadnym pozorem nie otwieraj ich na mrozie 50% że urwiesz kółko prowadnicy antena podobnie poprostu odepnij na zime kabelek od silniczka anteny i tylko tyle historia powtarza sie w kożdy modelu hondy to delikatne sprawy .
brak poważnych usterek jest tak jak słyszeliscie jest niezawodnie chyba zę jesteś motoryzacyjnym katem

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 133KM 98kW [l/100km]

10,1