Ocena kierowcy - Honda Prelude IV

amber61, 17 lat temu
Silnik 2.3 i 16V 160KM 118kW
Rok produkcji 1992
Honda Prelude IV 2.3 i 16V 160KM 118kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
po mojej dziewczynie to druga milosc,
niewiele wiem o samochodach ale to co kupilem rok temu to...za grosze nabylem niezle cacko,po tylu kilometrach a silnik chodzi jak zegarek,mam automat i to chyba jedyny minus,to moja wina,ze taki wybor ,nie auta,mam na mysli fakt,ze takie auto ,stworzone do RWANIA ASFALTU,traci w automacie sile,wybor nalezy do CIEBIE
jak wyzej,automat ,nie mam porownan wiec powiem tylko,ze palce lizac
mam 4WS i zadnych doswiadczen z innymi tego typu autami wiec ...trzyma sie
mialem wczesniej auto wyzsze,renowke MEGAN i fakt,widocznosc bez porownania lepsza,ale przy tak niskim aucie czego oczekujemy,dla mnie to normalne,nizej mniej widac
zbyt malo wiem zeby tu cokolwiek sugerowac,auto ,ktore powstalo 15 lat temu ma b dobre parametry sily,spalania ,mocy itd,kto szuka lepszych osiagow niechaj kupi 2-3 latka
klima za slaba jak na moje miejsce zamieszkania,poludnie europy,robilem service ostatnio ale po postoju na sloncu zbyt duzo czasu potrzeba na schlodzenie,ogrzewanie z kolei wystarczajace ale ....patrz wyzej gdzie mieszkam
krotko-z przodu...mozna spac,AMERYKA!z tylu-podoba mi sie komentarz KOGOS wczesniej-a kto tym autem jezdzi z tylu?
jak na moje oczekiwania to ...cichutko
kupilem to auto ze wzgledow estetycznych i osiagow,nie interesuja mnie spalania,ceny przegladow itd,nie licze dokladnie ile pali ale trzyma sie norm podanych w innych ocenach,podane spalanie nie jest ok,pomincie to
pieknie,ze te auta tak dobre sa tak tanie[uzywane],ktore auta po 15latach sa tak ladne i nie wyrozniaja sie na zewnatrz metryka,wyjezdzam na ulice i rzadko widze BRACI,to rzadkie auto w moim kraju zamieszkania,i dobrze!piekne auto!!!
mam auto dopiero rok i ...nie moge powiedziec wiele, ale... zaczely sie opady i wilgotnosc i... problem z zaplonem,jeszcze nie wiem co dokladnie ale koledzy mowia,ze to kable wysokiego napiecia,zobaczymy,rano nie zapala a okolo 11ej bez problemu
nie mam nic do powiedzenia,auto ma juz prawie 15 lat i ...nic nie wiem o klopotach,oby tak dalej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.3 i 16V 160KM 118kW [l/100km]

7,9