Ocena kierowcy - Honda Prelude V

Honda Prelude V 2.0 16V 133KM 98kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Przeniesienie napędu
Układ elektryczny
Update do mojej wcześniej oceny. Po przejechaniu autem 25 tysięcy kilometrów nie miałem z nim żadnych problemów. Raczej powinienem powiedzieć żadnych poważnych problemów, ponieważ w aucie non stop psuje się jakaś pierdoła, a to mocowanie zderzaka zgniło i odpadło, a to szyba przestała się otwierać, a to znowu podświetlenie deski w jednym miejscu nie działało, a to prawe długie światło stwierdziło, że nie jest mi już potrzebne. Takie rzeczy są bardzo irytujące, natomiast większość problemów z elektryką jest spowodowane słabymi stykami. Wystarczy przeczyścić i dla spokoju zawalić smarem silikonowym
Świetna jednostka, nie ma co dużo mówić. Trwała w moim przypadku nie bierze oleju, jedyny problem jaki się pojawił to niedogrzewanie się, ale winą był termostat, który nie był nigdy zmieniany
Niestety skrzynia w tym samochodzie jest fatalna. Jej trwałość jest bardzo dobra, natomiast myślę, że mogła ona być w posiadaniu wcześniejszego właściciela nieszanowana. Pojawiły się zgrzyty podczas wrzucania biegów, jedynka czasem nie chce wejść jeśli się nie wysprzęgli, a o zestopniowaniu skrzyni już wcześniej pisałem 4000 obrotów przy 130 km/h?!!! Żart
Bardzo dobrze się prowadzi poza jak już wcześniej pisałem podskakującym na nierównościach tyłem. Niestety ten samochód nie prowadzi się przewidywalnie. Na nierównościach potrafi szarpnąć kierownicą, jak się nie używa gazu z wyczuciem, to podsterowność jest gwarantowana.
Przepraszam, ale jeśli mój samochód nie był nigdy bity, oprócz wypadku, ze skrzynką z narzędziami oraz tylną lampą i zderzakiem to dlaczego on gnije. Podszybie, progi, nadkola, plus oczywiście miejsce koła zapasowego, ale na szczęście udało mi się wszystko ogarnąć samochód nie ma śladu rdzy i mam nadzieję, że tak zostanie
Do przodu super, do tyłu brak. Właśnie w ten sposób rozwaliłem lampę tylną i zderzak
Tutaj nie mam nic do zarzucenia, oprócz tego, że zmiana pompki spryskiwaczy wymaga rozebrania połowy samochodu
Świetne, najlepsze ze wszystkich samochodów jakimi jeździłem.
Z przodu super, z tyłu brak jakiejkolwiek przestrzeni. Jeżeli chłop 170 cm wzrostu wali głową o podsufitkę to nie jest zbyt kolorowo
Coupe czego by się spodziewać. Mierne.
Części drogie jak skurczybyk. Komplet amorków na przód 600 i to zamienników
Było już wcześniej
No stop pierdoły, których naprawy zajmują góra 20 minut
Brak poza mam wrażenie sypiącą się powoli skrzynią

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 133KM 98kW [l/100km]

11,2