Lista ocen Honda Shuttle III (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztos@krzysztos.wanadoo.co.uk
Minivan 2.3 150KM 110kW
Za stosunkowo niewielkie pieniadze nabylem auto , ktore spelnia wszelkie moje potrzeby i oczekiwania. Konkurencja moze sie schowac. Chyba czas aby firmy europejskie zaczely sie uczyc od japonczykow. Galaxy, Alhambra czy Sharan sa samochodami wiekszymi a wcale nie zapewniaja wiekszego komfortu jak Honda. Polecam
~Tomas
Minivan 2.2 150KM 110kW
Zastanawialem sie nad Sharanem, Alhambra czy Galaxy, a wybralem Honde :) Napewno nie zaluje. Obejrzalem dziesiatki Eurovanow i zaden nie byl w zadowalajacym stanie, 99% to wyeksploatowane ruiny.
~Krzysztos@krzysztos.wanadoo.co.uk
Minivan 2.3 150KM 110kW
w UK 6letnie auto serwisowane w ASO, 90000km przebiegu to wydatek okolo 3700Ł. Za to auto to cena doskonala. Ogladalem Galaxy ten sam rocznik okolo 5000 (ha ha ha )
~michał
Minivan 2.2 150KM 110kW
ostatnio bardzo przystępna cena w Polsce na allegro można znaleźdż poniżej 20000 fajne autko niech żałują wyznawcy sharana itd
~koperek_27@o2.pl
Minivan 2.2 150KM 110kW
niektórzy wariaci sprzedają za 20 tyś taki jak mój ja oddam za 9 bez ściemy i dołożę do ODYSSEY (następcę)
~CEGŁA
Minivan 2.2 150KM 110kW
Za tą kaskę mogli by tak nie sępić wyposażenia Honda nie jest tania w zakupie choć trwała
~adam.slonicki@interia.pl
Minivan 2.2 150KM 110kW
droga jak cholera,ale juz wiem dlaczego,uzywam 5 rok,nastepna bedzie rowniez taka sama HONDA
~George
Minivan 2.2 150KM 110kW
dotychczas nie bylo klopotu jedynie wymienilem amortyzytory i okladziny hamulcow, tak wszystko gra
~Michał
Minivan 2.3 150KM 110kW
Tańszy od konkurencji, a w wielu dziedzinach sporo lepszy. Niedocenione auto
~Morti
Minivan 2.3 150KM 110kW
Chyba najtańszy w swojej klasie, cena do jakości rewelacyjna