Lista ocen Honda Stream (40) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
I tu się posypał pomnik marmurowy... Przypuszczam, że żółta rasa w ten sposób chciała zdepopulować resztę świata - przytępiając i finalnie odbierając nam słuch, co skutkowałoby tym, że: 1) system rentowy szybko stałby się niewydolny wypłacając świadczenia za utratę słuchu, powodując załamanie stanu finansów każdego państwa, do którego EKSPORTOWANO (tak, tak! Made in Japan a nie jakieś Turcje, Wielkie Brytanie czy inne ułomne montażowo...
~Grzegorz
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
No to już zależy na jakich obrotach się jedzie. V-TEC daje o sobie znać powyżej 4tys. ,ale to przyjemne mruczenie. Poza tym nie dudni i nie świszczy jak w wyższych autach typu MPV. Stream'owa bryła auta bardzo sprawdza sie pod względem hałasów wynikających z oporu powietrza,ale maska nie ma wygłuszenia, które pewnie poprawiłoby komfort akustyczny. Są za to naprawdę dobre 4 głośniki. Na moje i znajomych uszy brzmią lepiej niż 6-głosnikowy...
~Batumka!
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Jak na Vana bardzo bardzo dobrze. Silnik jest cichutki. Przy prędkości 120-140 można normalnie rozmawiać. Wiadomo wiatr i szum opon jest jakoś tam słyszalny, ale wszystko w granicach komfortu dla ucha. Dodatkowym atutem jest brak pisków i skrzypień z tapicerki. Jest bardzo cicho i przyjemnie. Żadne dźwięki nie rozpraszają kierowcy.
~bartkochanski@gmail.com
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
powyzej 4k rpm robi sie glosno jak dla mnie mily dzwiek dla ucha dla zony mniej. Doskonaly na polskie ograniczenia do 120km/m. Cichutenki przy silankowych wypadach. Warczy i burczy przy nerwoweych tatusiach, ktorzy sie spiesza i chca pokazac ze tez maja jajeczka. Nadkola sam sobie wyciszylem bo dosyc bylo slychac tylne kola
~ProfesorW
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
W mieście auto w miarę ciche. W trasie nieprzyzwoicie głośne a od 130km/h bardzo głośne. Niestety skrzynia tylko pięciobiegowa. Rozsądna, ze względu na hałas, prędkość podróżna to 90-110km/h.
~yasieq
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Wyciszenie kiepskie zwłaszcza powyżej 100 km/h . Ale na pocieszenie dodam, że w nowej maździe 6 rocznik 2019 którą jeździłem później nie jest lepiej a może nawet jeszcze gorzej
~Fatum7
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Do 120 jest naprawdę nieźle. Przy 140 bardziej słychać szumy powietrza, niż silnik. Przy porywistym wietrze w plecy nawet przy 140 jest nieźle
~bubu262
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Du.. nie urywa to chyba największy mankament auta, ale Honda ( moja 11 ) każda jest wyciszona przeciętnie , chociaż ufo było zdecydowanie lepiej wyciszone
~matti5d
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Bardzo dobrze wytłumione szumy opływającego powietrza i z ukł. jezdnego. Wyciszenie silnika wystarczające i przjemne.
Dziennik kosztów dla Honda Stream
13,3