Lista ocen Honda Stream 1.7 i 125KM 92kW 2001-2007 (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Przestrzeń? Od zaje...nia i ciut-ciut! Co prawda trzy rosłe osoby na tylnej kanapie to trochę przesada (chyba, że do kościoła i nazad) ale po 2 w każdym z 3 rzędów i każda czuje się znakomicie - nawet te w "bagażniku"! Każde z 4 drzwi są szerokie i otwierają się pod dużym kątem nie zmuszając nas do wślizgiwania się do auta. Siedziska foteli są także na rozsądnej wysokości i do auta się wsiada a nie wpada. Moi staruszkowie baaardzo...
~ProfesorW
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Pomimo problemów z miejscem na prawe kolano kierowcy (tylko w długiej trasie) daję spokojnie pięć gwiazdek. Szczególnie za przestrzeń w drugim rzędzie(oczywiście dla dwóch osób). W trzecim rzędzie dorosły usiądzie od biedy , a dziecko spokojnie. Wsiadanie wymaga oczywiście pewnych zdolności z zakresu jogi. Bardziej zależało mi na bagażniku więc te dwa dodatkowe siedzenia zdemontowałem.Dzięki temu bagażnik z dużego stał się przepastny.
~volfi2
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
mały minus za brak miejsca na nogi pasażera, nie można ich wyprostować ,ale pamiętajmy że to kompakt :-) za to tylny rząd siedzeń baardzo przestronny. Można złożyć drugi rząd siedzieć w trzecim (max 185 cm wzrostu) i czuć się jak w limuzynie Generalnie 5 osób trasa 1700 km do Bułgarii, z trzema rzędami siedzeń = brak narzekań
~Marek
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Z przodu jest problem dla osób co mają długie nogi bo siedząc opieramy kolana o deskę rozdzielczą, w środku miejsca jest dużo jak i z tyłu w 3cim rzędzie też jest mega wygodnie. Bagażnik ma pojemność 718L bez przesuwania środkowych foteli, więc ciężko o konkurencję;)
~jasiu
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
No tu trochę pomarudzę.Ja za kierownicą doskonale mam 182cm.Pasażer obok nóg sobie nie wy prości ,drugi rząd jest dobry ale tylko do dwóch pasażerów,a trzeci rząd to tylko do dzieci.Ten trzeci rząd zlikwidowałem jest na czterech śrubach i autko mniej pali.
~Abes
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Pierwszy rząd rewelacja, w drugim troszkę wąsko dla trojga dorosłych, największe zaskoczenie to tył naprawdę sporo miejsca. We wszystkich rzędach miejsca na nogi i głowę wystarczająco. Olbrzymi bagażnik.
~olfork
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Bardzo dużo miejsca, brak wewnętrznego tunelu nie tylko podnosi komfort jazdy pasażerów, ale i umożliwia wręcz przejście z przodu do tyłu. p.s - Można nawet pofiglować...
~Marek
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
najmniej komfortowym miejscem jest fotel pasażera z przodu brakuje miejsca na nogi, nie można ich wyprostować a wyżsi będą haczyć kolanami w deskę rozdzielczą
~Greguar
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Z tylu za kierowcą ok na tylnej kanapie 3 rzad dzieciaki daja radę 2 rząd przesowny jak z przodu fotele więc całkiem ok
Dziennik kosztów dla Honda Stream 1.7 i 125KM 92kW
14,5
~WK70
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Nadspodziewanie dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu( mam 195cm wzrostu).Duzo miejsca na nogi i nad głową również z tyłu.