Lista ocen Hyundai Accent I Sedan (60) - Całokształt

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~waltmar
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Dobry samochód z lekkim minusem dla dynamiki silnika i skrzyni biegów. Generalnie ze spokojnym sumieniem moge polecić każdemu - tak rodzinie (bagażnik nie jest za duży ale zdaje egzamin) jak i singlowi :).
~Zolbart@op.pl
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Mimo wszystkich jego wad nie zamieniłbym go na nic innego hhhmmm no dobra jest całkiem niezły a co najważniejsze tani w utrzymaniu i eksploatacji idealne auto do mista Pozdrawiam.
~Komirke
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Samochodzik jest ok jeżdzę nim już 5 lat. Ma wystarczającego speeda, jest wygodny niezawodny i co najważniejsze NIE MA ICH NA DROGACH ZBYT WIELE tak jak punto skody itp. co pozwala się odróżnić.
~Miecz
Sedan 1.3 i GLS 60KM 44kW
Ogólnie bardzo prosta konstrukcja, surowe wyposażenie wnętrza, silnik dopracowany, bezawaryjny, zawieszenie twarde, dobry na dojazdy do i z pracy, zakupy wycieczki za miasto itp. kiepski dla szpanerów.
~lxxx20
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Ogólnie samochód jest bardzo dobry i nie zgadzam sie z opinia jaka krąży o hyundaiu. Denerwujące jest chyba tylko odprowadzenie wody kto ma accenta ten wie o czym mowie
~Cichy Pabianice
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Jestem naprawdę zadowolony z tego pojazdu. Jedyne co mnie naprawdę denerwuje to to że podczas większych ulew do bagażnika dostaje się trochę wody. Ani grama rdzy
~BarTeK
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
mam niewielkie zastrzeżenia do hamulców,wspomaganie jest chyba troszkę zbyt słabe,poza tym podczas dłużej podróży tarcze mimo że wentylowane grzeją się.ABS jest OK.
~funky@skrzynka.pl
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Mam od 3.5 lat i jestem bardzo zadowolony. Ani razu sie nie zepsul, malo pali, duzy bagaznik (460 l.), 82 Konie przy malej wadze samochodu daja calkiem niezle przyspieszenie.
~nickt
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Bardzo dobry wybór jak ktos nie ma pieniadzy a potrzebuje mieć w miarę przestronny samochód z ekonomicznym silnikiem bez instalacji gazu.
~Marcin
Sedan 1.3 i GLS 60KM 44kW
Ja po 3 latach jestem bardzo zadowolony, wiec moim nastepnym autem tez bedzie Hyundai, chociaz tego nie mam zamiaru tak szybko sprzedawac.
Hyundai Accent I Sedan