Oceny Hyundai Accent I Sedan 1.3 i 84KM 62kW 1994-2000

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Hyundai Accent I Sedan 1.3 i 84KM 62kW 1994-2000

~Paweł
Sedan 1.3 i 84KM 62kW
Jest to mój pierwszy samochód. Samochód od nowości w kraju. Nie ma żadnych poważnych usterek.Czasami występują jakieś drobne awarie ale wszystko jest do zrobienia w domu. Części są śmiesznie tanie. Najbardziej w tym samochodzie podoba mi się silnik. Ponad 80 koni w silniku o tej pojemności to niezły wynik.Poza tym jest elastyczny i nie sprawia żadnych problemów.U mnie pojawiła się korozja w tylnych nadkolach ale nie jest to aż tak bardzo...
3,1
~mir.brzezinski@wp.pl
Sedan 1.3 i 84KM 62kW
RDZAAAAAAAAAAA az " wyje" i to juz po roku od zakupu. Serwis autoryzowany sie wymigiwał od naprawy gwarancyjnej. Hyunday, dziękuję nie, nigdy więcej. Przeglądy gwarancyjne w cenach jak za subaru.
3,2
~sztygar
Sedan 1.3 i 84KM 62kW
Auto waży niceałą tonę, ze mną na pokładzie troszeczkę ponad. Jadąc w pojedynkę lub we dwójkę można mieć fajne osiągi. Niestety, po dołożeniu bagażu lub kolejnych osób auto traci na wigorze. Nie można oczekiwać od silnika 1.3 cudów ale jak na takie parametry to i tak jest fajnie. Szkoda tylko, że od około 2 tys obrotów robi się naprawdę bardzo głośno w kabinie. Przynajmniej słychać że silnik pracuje :) (Silnik)
~Zeno
~BeRt
Sedan 1.3 i 84KM 62kW
Po prostu jest w porzadku, przyzwyczailem przy predkoscia 110 km/h podczas jazdy. Po 100 km/h powoli wzrosnal predkosc jazdy. (Silnik)
Hyundai Accent I Sedan