Oceny Hyundai Accent I Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW 1995-1999

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Hyundai Accent I Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW 1995-1999

~waltmar
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Dobry samochód z lekkim minusem dla dynamiki silnika i skrzyni biegów. Generalnie ze spokojnym sumieniem moge polecić każdemu - tak rodzinie (bagażnik nie jest za duży ale zdaje egzamin) jak i singlowi :).
~wbudz
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
eksploauje accenta jako drugi właściciel.rok produkcji 1995,pierwsza rejestracja 03,1996.kupiłem w 1999r z przebiegiem 35000km.Do dnia dzisiejszego przejechałem 105000 km.wymienić musiałem łączniki stabilizatora po wizycie na hamowni i teście amortyzatorów.oraz tłumik przenisienia drgań z silnika na rurę wydechową.oraz klocki hamulcowe do dziś nie bierze oleju ,wymiana co 15000. Polecam każdemu to autko.
~creative
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Jak na tej klasy samochód jest to naprawde udany model, jego niezawodność, ekonomia, przy jego osiągach sprawia ,że ja osobiście będe jeźdił tym samochodem dopóki on sam nie przestanie jeździć. A jak to nastąpi to napewno pozostanę z Hyundaiem.
2,4
~saabaru@poczta.neostrada.pl
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Materiały wykończeniowe pasują do samochodów produkowanych za wschodnią (mowa o wschodnim sąsiedzctwie), choć i tam lepsze bywają. Kierownica tak cienka, że strach ją chwycić (aby nie połamać), nie wspominając o pewnym i szybkim manewrowaniu ją. Fotele bez jakiegokolwiek trzymania boczneg. Jednym słowem jest to auto dla jeżdżącej wolno i na wprost kobiety.
~nickt
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Bardzo dobry wybór jak ktos nie ma pieniadzy a potrzebuje mieć w miarę przestronny samochód z ekonomicznym silnikiem bez instalacji gazu.
~hondzik@wp.pl
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Za takie pieniądze super samochód. ABS,Poduszka,Klima. Dopiero 2 miesiące, ale jestem zadowolony. Za kilka miesięcy znowu dam ocenę.

Usterki Hyundai Accent I

Hyundai Accent I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~pe
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
głośna praca silnika powyżej 100 km/h, zawieszenie podsterowne, znaczene zużycie paliwa w mieście 10 l/100, bardzo przyzwoite przyśpieszenie, bezawaryjny
~BarTeK
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
mam niewielkie zastrzeżenia do hamulców,wspomaganie jest chyba troszkę zbyt słabe,poza tym podczas dłużej podróży tarcze mimo że wentylowane grzeją się.ABS jest OK.
~Arsen LUPEN
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
W sumie niezłe autko-jednak trzeba coś zrobić z tym parowaniem szyb
3,7
~Michal, mszajna@go2.pl
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego samochodu. Pewne małe, acz denerwujące drobiazgi psują ogólnie dobry całokształt. Polecam, szczególnie wersję 1,5 GLS.
Hyundai Accent I Sedan