Oceny Hyundai Accent II Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW 1999-2005

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Hyundai Accent II Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW 1999-2005

~jerry
Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW
Za ta cene trudno znalec na rynku lepsza alternatywe. Rewelacyjna gwarancja!: 3 lata bez ograniczeń w kilometrach, a nie jakies oszukane 4 lata z *, czyli 2+2. Nalezy rowniez podkreslic walory wizualne samochodu - jeden z najladnieszych w swojej klasie. Daleko w tyle pozostają takie samochody jak: niemiecki czolg Opel Astra II, Chevrolet Lacetti (qasi Lanos), Ranault Thalia (pokraka), Dacia Logan. Generalnie, jesli komus nie zalezy na logo...
~sky
Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW
Po niemieckich autach pomyślałem hyundai i kupiłem 10 letnie auto i tu zaskoczenie auto prawie bez awaryjne( 3 lata użytkowania wymieniona uszczelka pod pokrywa silnika no i jak w każdym aucie oleje płyny itd) dużo jeżdżę i większych wad w tym aucie nie zauważyłem kolejnym autem tez będzie hyundai
2,9
~darek
Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW
auto przecietne nie wiem byc moze mialem pecha z moim egzemplarzem ale byl sprawdzony przy zakupie dokladnie i przez 2 lata mialem z nim same klopoty najbardziej nietrafione auto w moim zyciu juz sie nie skusze na chinsko-koreanska produkcje
~Paweł
Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW
Miałem możliwość kupienia 6 letniego Accenta z przebiegiem 24 tyś km. od pierwszego właściciela i skorzystałem z niej. Nigdy wcześniej nie brałem pod uwagę tej marki i tego modelu, ale nie żałuję swojej decyzji.
4,1
~z.filanowski@inetia.pl
Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW
Eksploatuję samochód od nowego i mam zamiar jeżdzić nim jeszcze przynajmiej dwa lata. 92 KM mocy czuje się pod pedałem. Samochód bardzo dynamiczny. Jedyna wada to nie najlepszy nawiew powietrza na szybę boczną od strony kierowcy i brak filtra powietrza nawiewanego.
~victor
Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW
W trakcie uzytkowania prze dwa i półroku samochód się sprawdził, cena była warta rodznika tego samochodu , wynosiła 42 000 zł.
Dziennik kosztów dla Hyundai Accent II Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW
8,9
~wlad
Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW
poniewaz nie ma tutaj ocen posrednich,ja wystawie swoja szkolna-w skali 1-6 ma mocna 5!
3,4
~drewczyk@op.pl
Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW
tak ogólnie jestem zadowolony z tego modelu jak dotąt nie zawiódł mnie jeszcze a jeżdżę bardzo dużo.
3,3
~accent 2005
Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW
Niby tani, przestronny ale głośny i taki sobie. może trzeba było kupić elantrę?
~maLY
Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW
Naprawde jeden z najlepszych samochodow jaki kiedy kolwiek mialem.
Hyundai Accent II Hatchback