Oceny Hyundai Accent III Hatchback

Oceny Hyundai Accent III Hatchback – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Accent III Hatchback

~Jc
Hyundai Accent III
Za te pieniądze nie da się kupić nic lepszego na codzienne dojazdy do pracy. Średnio wygodny i do tego brzydki, ale wszystko rekompensuje spalanie i bezawaryjność. Kobiety uważają, że jest ładny, ale dla mnie tragedia wizualna.
~Tomeko
Hyundai Accent III
Nie jestem handlarzem i nie chce sprzedac swojego Accenta.Samochod niezawodny.Spelnia nasze oczekiwania w 100%. Zostal swiadomie wybrany i kupiony,pewnie dlatego odbierany jest przez nas bardzo pozytywnie. Poprzedni Accent (1,5 97r) dojezdzil do 200tys km i zostal sprzedany w rodzinie. Samochod solidny,prosty. Brak w nim fajerwerkow i elektronicznych komplikacji.
~tomekopole
Hyundai Accent III
super autko za w miarę przystępną cenę jak dla mnie (jeżdżę nim do pracy czasem gdzieś dalej) jest doskonałe oczywiście, że są lepsze i apetyt rośnie w miarę jedzenia he także następnym razem możliwe, że kupię coś z serii I :) pozdrawiam
~Hultaj
Hyundai Accent III
Jednym się podoba wygląd Accenta III innym nie. Kwestia gustu. Najważniejsze jest to, że nie jest awaryjny i nie trzeba z nim jeździć do warsztatu z byle pierdołą.
~ZYGMUNT
JAK NA AUTO TEJ KLASY DOSKONALA PROPORCJA JAKOSCI DO CENY - ZNAKOMITY SILNIK
~k
Hyundai Accent III
Sliczne autko za niewielką cenę, z dobrym wyposażeniem. Nie ma z nim zadnych problemów. W porównaniu do Toyoty jest cichszy, twardszy i mniej pali.
~m
Hyundai Accent III
jako samochód do spokojnej jazdy sprawuje się całkiem przyzwoicie - w zwiąku z tym że b szybka jazda odpada, mogłby mniej palić!
2,2
~janus
Hyundai Accent III
Oddałem radio do serwisu w grudniu ,to jeszcze czekam na naprawę, OGÓLNIE NIGDY W ŻYCIU NIE KUPIE WIĘCEJ TEGO ZŁOMU!!!!!!! Aktualny przebieg 11 890 km.
~Jurek53
~Mikon