Ocena kierowcy - Hyundai Atos I

blade94@vp.pl, 18 lat temu
Silnik 1.0 i 56KM 41kW
Rok produkcji 1999
Hyundai Atos I 1.0 i 56KM 41kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
auto dobre dla małch rodzin 4 osobowych max na miasto w zupełnosci wystarcza ceny cżesci nawet orginalnych poza serwisem tanie np filtr powietrza 30 zł filtr oleju 10 zł filtr paliwa 15 zł moje auto ma 6 lat i ni ma na nim ozna korozji podwozie zdrowie nadwzie zdrowe jedyna wada to to ze blacha jest bardzo mało odporna na wgniecenia np. jak w daewoo lanosie;) ps silnik po 2300000 zaczoł pic olej wystarczyło zamiast pełnosyntertyka wlac pólsyntety i dalej nie bierze ani grama wycieków z silnika brak NAPRAWDE POLECAM ZALOŻENIE SZERSZYCH OPON JAZDA SAMOCHODEM ZAMIENIA SIE W BAJKĘ JA mam 185,50/13 fabryczne opony nie nadaja sie do tego auta
na miasto wystarczający na trasie bez wiekszych kłopototów osiąga 160km/h i to nie jest prędkośc max
na miaso super na 5 biegu mozna jechac 50 i 160km na trase za krótkie przełozenia zwłaszacza 5 bieg źle sie wyprzedza zle zestpniowane przełozenia
układ jezdny super (polecam tylko na szerszych oponach) zmiane opon na szersze np.185,50/13 duzo lepsza przyczepnosc w zakrętach nie straszne nam podmuchy wiatru;) wspomaganie super:) przed załozeniem szerszych kól polecam sprawdzenie geomerti zawieszenia (zbierznosci)
akwarium super, lusterka zewnetrzne
jak na auto za 30 tysiecy wyprodukowane w 99roku wzorcowa
ogrzewanie super przy -10 stopniach po 5 minutach w samochodzie mamy 22 stopnie czyli chyba spoko
z przodu jak na gabaryty auta super z tyłu do tyłu dla dwojga dzieci wystarczajaco duzo przestrzeni nad głową bagaznik dla 4 osobowej rodziny wystarczajacy
wyciszenie????????????? hy powiem tak na postoju silnik nie słyszalny prz zamknietych szybach brak jakichkolwiek drgan do 80 km na godzine absolutna cisza czyli na miasto super natomiast od 100 do 140 głosno stanowczo za głosno od 140 do 160 o wiele cisze ale nie polecam jeździc z takimi prędkosciami na fabrycznych oponach za słaba przyczepnosc za wąskie
najleprza jego cecha spalanie miasto zimą max 8 litrów srednie spalanie to 6-6.5 litra, w trasie przy predkosciach do 100 bez problemu mozna zejsc ponizej 6 litrów
w 2003 roku firmie od której zakupiłem samochód zapłaciłem 16000 tysiecy samochód wyglądał idealnie a miał juz przejechane 200000tys km tapicerki do dzis nie są poprzecierane
swietnie przebieg 280000 tysiecy poprzednim włascicielem firma Pocztex samochód zakupiony przezemnie w roku2003 z przebiegiem 200000 tysiecy jesli chodzi o drobiazgi wymiana zarówek w desce rozdzielczej doskecenie deski rozdzielczej i wszystkich plastików regeneracja cylinderków hamulcowych tył kosz częsci 50zł a i komplet łozysk przód tył 100 zł wymiana samodzielna
sonda lambda120zł amorty zatory + poduszki pod silnik i skrzynie i wymoana sworzni wachacza 600zł i i jeszcze łozyska tylniej belki 100 zł czy to duzo jak na 280000 tysiecy a nio i oczywiscie ustawienie zbierznosci 50 zł i jeszcze wyniaa czujnika wsteznego bieu w skrzyni 40 zł

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 i 56KM 41kW [l/100km]

Usterki Hyundai Atos I