Oceny Hyundai Atos – wybierz generację

Najnowsze oceny Hyundai Atos

~boski enrike
Hyundai Atos I
Trwałość. Mam 14 letniego atosa (11 lat u mnie) w tym 11 lat z LPG: 130 tys.km na LPG.generalnie dobre auto miejskie, małe, zwinne, mało awaryjne, choć w piątym roku od produkcji przerdzewiał mi wahacz, musiałem go calkowicie wymienić. Ponadto co 4 lata pękają sprężyny w tylnym zawieszeniu, ale kupuje tanie zamienniki, wytzymują tyle co oryginały. Silnik mało awaryjny w sumie nie miałem żadnej usterki silnika przez zały czas. Wbrew pozorom...
~Marta Grzebuła
Hyundai Atos I
Lubię go, nieźle się sprawuje, koszty utrzymania do strawienia, naprawy tanie, wniosek ten wypłynął po rozmowie z mechanikiem który zaraz po zakupie go obejrzał. Atosik jest jak dla mnie super, praca dom, praca to w sam raz dla mnie autko. W trasie tez dał radę. Nie jest to król szos, ale daje radę. reasumując jestem zadowolona z zakupu.
~radek
Hyundai Atos I
TO auto to pomysł mojej żony i właściwie jestem teraz za, często go zabieram jak muszę wyruszyć w miasto, miejsce parkingowe znajduje bez problemu,do tego wspomaganie no i skrzynia automatyczna-super, nie jest to wyścigówka, ale nie po to się kupuje tak małe auto. sam mam dużego vana i to auto do jazdy miejskiej zdecydowanie za duże. Póki co z Atosa jestem zadowolony
~wojtekcs
Hyundai Atos I
Autko super, polecam. Przejechalem 160kkm i co prawda byl problem z uszczelka pod glowica (gdzies przy 112k), ale jak na 160k to raz mozna wymiecic uszczelke. Autko smiga na gazie i pali okolo 7 litrow
~tomecom@tlen.pl
Hyundai Atos I
Bardzo pozytywne auto, które zadowoli wielu użytkowników. Niestety spalanie okazało się dla mnie wyższe niż przewidywałem, a \"wyjące\" ssanie kłopotliwe zwłaszcza podczas porannego wyjazdu zimą, gdy silnik jest wyziębiony. Dodatkowo wtedy wzrasta zużycie paliwa. Mimo wszystko nie mam zamiaru zmieniać auta pomimo 11 lat użytkowania. Jest niezwykle pakowne, zwłaszcza po złożeniu tylnych siedzeń. Idealne dla młodego kierowcy.
~emce@mmj.pl
Hatchback 1.1 i 12V 59KM 43kW
Hyundai Atos II
Zgrabny i oryginalny samochodzik za rozsądną cenę - nie zamieniłbym go na nic innego. DOtychczas nie miałem zaufania do koreańczyków, ale to auto podbudowało moją wiarę w południowokoreański przemysł motoryzacyjny.
Dziennik kosztów dla Hyundai Atos
7,2
~qrecky
Hyundai Atos I
Samochodzik bardzo dobry, typowe autko miejskie na trasie zubożały komfort daje się we znaki i jazda dalej niż 200 km jest już uciążliwa co do ekonomii jest super pali malutko w granicach od 4,5l. - 5,5l. paliwa dosyć przestronny jak na małe autko. Ogólnie zasługuje na 4-
~Kuba
Hyundai Atos I
Jak na cenę samochód bardzo dobrze się spisuje. Idealny do jazdy w mieście, zwinny, dynamiczny, niewielkie gabaryty pozwalają dobrze radzić sobie w korku i parkować bez większych problemów. Jest kilka mankamentów ale ogólnie polecam.
~Maciej Burakowski maciej.burakowski@onet.eu
Hyundai Atos I
Podoba mi się, jest słabo wyposażony (przynamniej mój), ale jeżeli ktoś nie ma dużych wymagań, to może być. Idealny do miasta, dynamiczny. Ma twarde jak kamień plastiki, to chyba największa wada, ale za te pieniądze nie znalałbym lepszego auta. Całkiem spory bagażnik, no i 5 drzwi.
~Maciej Burakowski maciej.burakowski@onet.eu
Hyundai Atos