Oceny Hyundai Bayon

Oceny Hyundai Bayon – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Bayon

~Hyundai Bayon 1.0 tgdi
SUV 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Od razu zaznaczam, że postaram się być jak najbardziej obiektywny. Mam 187 cm wzrostu. Kupiłem samochód ze względu na konstrukcję silnika (nie liczbę cylindrów ) , 5 letnią gwarancję bez limitu km oraz segment B. I powiem tak byłem trochę sceptycznie nastawiony do tego samochodu. Natomiast teraz po prawie roku użytkowania po prostu go uwielbiam. Moje ulubione auto miejskie. Na bagażnik zwróciłem uwagę po 3 miesiącach czy jest mały ? Na...
~Grzesiek
SUV 1.0 T-GDI 100KM 74kW
W połowie roku stanąłem przed trudną decyzją. Sprzedać dotychczasowy samochód i motocykl, żeby kupić nowy samochód z salonu, czy zostawić sobie motocykl i kupić samochód używany. Po kilku miesiącach od zakupi nowego samochodu mogę powiedzieć tylko jedno... Nie żałuję. Samochód zakupiony na wyprzedaży rocznika, więc biorąc pod uwagę jego cenę, to samochód jest świetny! Bardzo fajnie się zbiera, warkocze w nieuciążliwy sposób, zawieszenie znosi...
~Jerzy
SUV 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Cudowny samochód. Na ten moment przejechałem ok. 5 tys. kilometrów i zdecydowanie polecam. Samochód wygodny, wysoka kultura pracy silnika, zawieszenie przyjemnie tłumi nierówności. Jedyne co, to nieco kiepsko dmucha nawiew na nogi. Z ciekawostek, samochodzik jest dużo bardziej zrywny niż jego parametry mogłyby na to wskazywać.
3,1
~PCh64
SUV 1.2 MPI 84KM 62kW
Fajne autko ale bardzo niebezpieczne - 1) system kontroli pasa koryguje ruchy kierownicy i nie można tego na stałe wyłączyć - dramat 2) na wstecznym audio samo się wycisza - zaskoczenie, odwrócenie uwagi przy trudnym manewrze - porażka
~Wieko
SUV 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Krótko, świetne auto w tej cenie. Wygodny, dużo miejsca w środku. Świetnie się prowadzi, silnik rewelacja, ciągnie auto od samego dołu, świetne spalanie. Bak paliwa mógłby być wiekszy. Auto ogólnie rewelacja.
~Roman W
SUV 1.2 MPI 84KM 62kW
Cztery miesiące użytkowania tego samochodu, utwierdziły mnie w przekonaniu, że był to dobry wybór. Wersja smart plus dodatkowe pakiety dają mi przyjemność z jazdy, a nietuzinkowe nadwozie w połączeniu z lubianym kolorem (turkus water) cieszy oczy. Silnik bez "sterydów" jest b. ekonomiczny ale i dostatecznie żwawy. Dla mnie O.K.
~Derek
SUV 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Auto godne polecenia. Bardzo dobrze i estetycznie wykonane.
~Łukasz
SUV 1.2 MPI 84KM 62kW
Da się lubić, ładny, nowoczesny, trzyma się drogi, ale..
3,1
~Lbndaro
SUV 1.2 MPI 84KM 62kW
Ładny z wyglądu ale od początku wielki problem z lakierem
2,8
~Tadeusz
SUV 1.2 MPI 84KM 62kW
mam mieszkane uczucia, fajnie wygląda, tandetny w środku złej jakości plastiki, silnik tragedia,nie kupiłbym już tego