Ocena kierowcy - Hyundai Coupe I

mariuccio73@gmail.com, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 137KM 101kW
Rok produkcji 1997
Hyundai Coupe I 2.0 i 16V 137KM 101kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : naprawde autko jest dynaniczne
za tę cene naprawde fajne autko...ma swoj styl i klimat latwo rozpoznawalne przez koneserow i wzbudzajace zainteresowanie innych uczestnikow ruchu zwlaszcza na światłach
silnik imponuje na kazdym biegu elastycznościa i dynamiką
jak na mój gust za dlugie ruchy trzeba wykonac przy wrzucaniu kolejnych biegow zdecydowanie wole krotki ruch i bardzo lekko wchodząna swoje miejsce co powoduje wrazenie wypracowania skrzyni poza tym dobrze dobrane przelozenia...
sztywny ale taka chyba miala byc jego specyfika....za to swietnie sie wyklada w zakretach
mysle ze to kwestia tylko przyzwyczajenia sie do gabarytów pojazdu pamietam moj pierwszy raz za jego sterami a przesiadlem sie z Opla Tigry
fikusne ale chyba nie najtrafniejsze chociazby umieszczenie waznych funkcji np tylnej wycieraczki i spryskiwacza
mam wrzenie jakby ogrzewanie bylo niezalenze od silnika nagrzewa sie bardzo szybko i a nawet jak stoi dlugo wystarczy go odpalic zaraz leci gorące powietrze...mile zaskoczenie
z przodu rewelka z tylu jeszcze nie siedzialem
jest glosny zwlaszcza rano na zimnie jak sie nim ruszy...stuka i chrzęści wszystki w srodq i na zewnatrz...ale wystarczy przejechac kawalke albo wlaczyc muze i jest ok
nie wiem jak innym ale ja mam wrazenie ze moja wskazwoka stoi w miejscu...nie zdobylem sie jeszcze na obliczenie spalania
heh z drobiazgów to....oświetlenie pokręteł nawiewu po ciemku trudno znalez ich funkcje
na dzień dobry musiałem wymienić wszystkie tarcze hamulcowe i klocki prawy przegub i wahacz oraz byl problem z ręcznym Troszke wqrzające jest to ze przefdnie tarcze trzeba wymienic łacznie z łozyskami a to spory jednak koszt 300pln za komplet(tarcza plus łożysko)plus jeszcze robocizna

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 137KM 101kW [l/100km]

8,2