Ocena kierowcy - Hyundai Coupe III

ragetrwf@tlen.pl, 16 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 143KM 105kW
Rok produkcji 2003
Hyundai Coupe III 2.0 i 16V 143KM 105kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Inne : Wnętrze auta i jakość wykonania. Opel ze swoją wersją Sportive Astry II nie ma się co równać. Myślałem że będzie to Koreańska plastikowa tandeta, jednak jest inaczej, udało się zbudować samochód na poziomie. Rewelacyjny system audio, głośniki pierwsza klasa. Wymieniłem tylko radio na mocniejsze (4x50W).
Zawieszenie : Łączniki stabilizatora (drobiazd)
Polecam Hyundaia Coupe (Tiburon) to super autko, za rozsądne pieniądze, jak do tej pory brak problemów, wygląd super, wyposażenie także niczego sobie. To auto dla ludzi którym zależy na czymś więcej jak na przemieszczaniu się z miejsca na miejsce, to autko dostarcza wrażeń i daje sporo przyjemności od momentu kiedy na niego popatrzysz. Po wejściu do środka i wygodnym usadowieniu się na skórzanym, sportowym fotelu jest jeszcze lepiej :)
Jak na autko w tej cenie to super. Nic złego się nie dzieje.
Biegi zmieniać można palcem, skrzynia pracuje bardzo miękko.
Na nasze drogi to troszkę za twardy, ale nie można tu winić Hyundaia tylko naszych drogowców. Jak tylko droga jest dobra to autko prowadzi się bardzo dobrze.
Niestety jak to w tego typu autach, z tyłu widoczność jest trochę ograniczona, ale duże lusterka boczne to rekompensują.
Bez zarzutów.
Autko z elektroniczną Klima świetnie grzeje w zimę i chłodzi latem. Temperatura stabilna, ciekawy system wykrywania spalin za zewnątrz auta.
Świetne, wygodne sportowe fotele. Dla kierowcy jest wystarczająco miejsca, nieco mniej na kanapie z tyłu, ale to takie auto :) Nie jest to rodzinny samochód, tylko sportowa maszyna.
Podczas szybkiej jazdy troszkę powietrze świszczy, opony w standardzie są dość głośne. Silnik brzmi dobrze i nie za głośno.
Jeżeli chodzi o spalanie to można nim w mieście osiągnąć około 10 litrów. Jak troszkę się przyciśnie to wiadomo spalanie wzrasta. Uważam że przy tej mocy jest przyzwoicie. Części zamienne mogą być drogie, bo autko nie jest bardzo popularne. Na szczęście nie korzystałem jeszcze z serwisu i nie wiem jak wyglądają koszty naprawy.
Długo szukałem, nic w tej cenie tak fajnego nie znalazłem.
Wszystko pracuje, oby tak dalej.
Jak do tej pory nic się nie dzieje.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 143KM 105kW [l/100km]

9,3